προσφορές (?) ΑEGEAN για Γερμανία

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
69 ευρώ (με όλους τους φόρους) η απλή μετάβαση για Γερμανία

Η προσφορά αφορά σε πτήσεις της Aegean από/προς Αθήνα & Θεσσαλονίκη προς Βερολίνο, Μόναχο, Ντίσελντορφ, Στουτγάρδη & Φρανκφούρτη. Ισχύει για κρατήσεις έως 19/07/09 και για πτήσεις από 15/09/2009 – 15/12/2009. *Ο ναύλος ισχύει για απλή μετάβαση, περιλαμβάνει όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 6? ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. Οι πτήσεις Αθήνα – Στουτγάρδη πραγματοποιούνται μέσω Θεσσαλονίκης.



Θεωρείται καλή τιμή τώρα αυτή??? :roll: Για πείτε όσοι ξέρετε!
 
Last edited by a moderator:

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
για Σεπτέμβριο η easy έχει πιο ακριβά. Αλλά για τους επόμενους μήνες, όχι, δεν θεωρείται προσφορά!!!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Σας παρακαλώ μην συγκρίνετε την Easy με την Aegean... μιλάμε για διαφορετικό στυλ εταιρίας... η μια είναι ΚΤΕΛ και η άλλη αεροπορική εταιρία... ούτε ίδιο δίκτυο έχουν...οι συγκεκριμένες προσφορές της Aegean είναι πάρα πολύ καλές...
 

mitsos7

Member
Μηνύματα
88
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Searching
69 ευρώ (με όλους τους φόρους) η απλή μετάβαση για Γερμανία

Η προσφορά αφορά σε πτήσεις της Aegean από/προς Αθήνα & Θεσσαλονίκη προς Βερολίνο, Μόναχο, Ντίσελντορφ, Στουτγάρδη & Φρανκφούρτη. Ισχύει για κρατήσεις έως 19/07/09 και για πτήσεις από 15/09/2009 – 15/12/2009. *Ο ναύλος ισχύει για απλή μετάβαση, περιλαμβάνει όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 6? ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. Οι πτήσεις Αθήνα – Στουτγάρδη πραγματοποιούνται μέσω Θεσσαλονίκης.



Θεωρείται καλή τιμή τώρα αυτή??? :roll: Για πείτε όσοι ξέρετε!
Προσωπικά την βρίσκω μια χαρά προσφορά. Εχω κλείσει από τον Απρίλιο για τον Οκτώβριο (με την προσφορά που είχε βγάλει η Aegean τότε) 2 άτομα Αθήνα - Μόναχο - Αθήνα ?248,96. Με αυτή την προσφορά βγαίνει και ?5 φθηνότερα :clap: για τις ίδιες μέρες.
 
Last edited by a moderator:

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
γιατί βρε το ερωτηματικό στον τίτλο...???

έχω βρει π.χ. μόναχο πήγαινε-έλα με 120 ευρώ για φθινόπωρο...

μια χαρά τιμούλα είναι :)
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Σας παρακαλώ μην συγκρίνετε την Easy με την Aegean... μιλάμε για διαφορετικό στυλ εταιρίας... η μια είναι ΚΤΕΛ και η άλλη αεροπορική εταιρία... ούτε ίδιο δίκτυο έχουν...οι συγκεκριμένες προσφορές της Aegean είναι πάρα πολύ καλές...
ναι, σε αυτό έχεις δίκιο. Καμία σχέση η μία με την άλλη ως εταιρίες. Αλλά αν κάποιον τον ενδιαφέρει απλώς η τιμή και ο προορισμός και όχι το ταξιδι, τότε υπάρχουν και άλλες ευκαιρίες:)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
γιατί βρε το ερωτηματικό στον τίτλο...???

έχω βρει π.χ. μόναχο πήγαινε-έλα με 120 ευρώ για φθινόπωρο...

μια χαρά τιμούλα είναι :)

Βρε, δεν ξέρω από τιμές για Γερμανία! Το βρήκα ως προσφορά στο internet, το ποστάρισα (ως μέλος που σέβεται τον εαυτό του :haha::haha:) αλλά θεώρησα ότι έπρεπε να ρωτήσω και καναν άνθρωπο που ξέρει...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Φυσικά και είναι μια χαρά η προσφορά και μακάρι να είχαμε χρόνο να ταξιδέψουμε όσοι θέλουμε. :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.897
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom