Σέριφος σεριφοσ

mlazarou

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
ειμαι καινουριο μελοσ στο γκρουπ και πηρα την αποφαση να ενταχθω στην ομαδα διοτι ηθελα να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σασ για την σεριφο!!ειναι μαγευτικο νησι...οποιοσ θελει ηρεμεσ διακοπεσ ειναι το ιδανικο μεροσ!!!τελειεσ παραλιεσ, ηρεμια,ησυχια, και φιλοξενοι ανθρωποι...καθε μερα σε καθε παραλια ηταν μια ξεχωριστη εμπειρια!!!επισκεφθηκα το νησι τον ιουλιο και μαγευτηκα απο τα κρυφα αλλα που ψαγμενα και ειδυλλιακα μερη!!δεν θα ξεχασω τα καταπληκτικα ρακομελα που ηπιαμε με την παρεα μου στου στρατου, το τελειο μιλκ σεηκ σε ενα καινουριο μαγαζι στο μπλου ντριμ, το απιστευτο ψαρι στην ψιλλη αμμο και το εξαιρετικο φαγητο στο αλωνι με την καταπληκτικη θεα και το ευγενικο προσωπικο!!αν θελησετε να επισκεφθειτε την σεριφο αυτοι ειναι καποιοι απο τοθσ λογουσ που θα σασ μαγεψει, νομιζω επισησ πωσ ειναι το νησι των ακρων η' θα σασ μαγεψει η' το αντιθετο...αν και το αντιθετο ειναι δυσκολο
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
μηπως τα πιναμε τα ρακομελα παρέα και δεν το ξεραμε?συμφωνώ με όσα γράφεις..ημουν 16-21/7 εκεί...και καθε βραδυ στου στρατου..μιας και εμενα 50 μετρα απο την ομορφη αυτη πλατεία!!
 

Avgousta*

Member
Μηνύματα
36
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Λασίθι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδας, Ισλανδια
Όμορφη η Σέριφος, δυστυχώς όμως απογοητεύτηκα σε πολλούς τομείς.
 

Avgousta*

Member
Μηνύματα
36
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Λασίθι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδας, Ισλανδια
Η απουσία πινακίδων που νομίζω πως όσοι επισκέπτονται το νησί παρατηρούν, και μια γενικότερη έλλειψη περιποίησης στους χώρους, καθώς και σε θέματα που είναι περισσότερο υποκειμενικά. Μου δημιουργήθηκε η εντύπωση πως οι ντόπιοι είναι λίγο απαθείς στο να προωθήσουν τον τόπο τους. Κυρίως στο θέμα του φαγητού, του οποίου είμαι λάτρης, όπου όσο κι αν ακούγεται άσχημο μας κορόιδεψαν δυστυχώς, και δε συνέβη στο Λιβάδι που θεωρείται τουριστικό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom