συβωτα vs παργα....

sabbath81

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
καλησπερα για αρχες ιουλιου τι προτεινεται????παργα η συβωτα???? εννοω να κλεισω ξενοδοχειο.....

δεν ξερω και πολλα απ τα δυο μερη.....κλεινω υπερ των συβωτων......η μονη μου αμφιβολια ειναι μηπως αρχες ιουλιου στα συβωτα δεν υπαρχει και πολυ ζωη και ψιλοβαρεθω....

τι λετε????
 

shristod

Member
Μηνύματα
135
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο?
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Θα σου πρότεινα Σύβοτα, έχει γραφικές, μικρές σχετικά παραλίες και μου άρεσε περισσότερο από την Πάργα για διακοπές. Ιούλιο είχα πάει, προς το τέλος όμως και είχε αρκετό κόσμο ώστε να μη σε ενοχλεί αλλά να μην αισθάνεσαι και μόνος. Φεύγοντας, ήταν αν θυμάμαι καλά το πρώτο ΣΚ του Αυγούστου, δεν μπορούσες να απλώσεις πετσέτα πιο μακρια από 10cm από τον διπλανό σου!

Στην Πάργα υπήρχε πολυκοσμία που για μένα ήταν ενοχλητική ακόμη και σε μη top season, σκουπίδια στην παραλία και όλα τα ωραία...
 

Chara Mo

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Bαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
καλησπερα για αρχες ιουλιου τι προτεινεται????παργα η συβωτα???? εννοω να κλεισω ξενοδοχειο.....

δεν ξερω και πολλα απ τα δυο μερη.....κλεινω υπερ των συβωτων......η μονη μου αμφιβολια ειναι μηπως αρχες ιουλιου στα συβωτα δεν υπαρχει και πολυ ζωη και ψιλοβαρεθω....

τι λετε????
Γειά! Εγώ πέρσυ τον Αύγουστο έκανα ένα τουρ στην 'Ηπειρο. Πήγα και Πάργα και Σύβοτα φυσικά! Η Πάργα είναι πολύ γραφική αλλά τα Σύβοτα σωστός Παράδεισος!!! Έχουν μαγευτικές παραλίες. Εμένα μου άρεσε πολύ η Μπέλα Βράκα. Θα σου πρότεινα να μείνετε στα Σύβοτα και να ξεκλέψετε μια μέρα να δείτε και την Πάργα! Δεν είναι μεγάλη η μεταξύ τους απόσταση νομίζω. Καλές διακοπές!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τα Σύβοτα τα τελευταία χρόνια είναι διαφημισμένος προορισμός και έχουν πολύ κόσμο.
Δεν παίζει να βαρεθείς λοιπόν!!!
Και εμένα μου άρεσαν περισσότερο από την Πάργα.
 

fofinaki

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥΥΥ !!!!
Θα συμφωνησω με την Χαρά !!! ψηφιζω Συββοτα!!! ειναι τοοοοσο ομορφα απιστευτα νερα... και ζωη εχει και καλο φαγητο κ παραλιες τελειες ασε που μπορεις να νοικιασεις κ βαρκα :bleh: για να πας σε κολπακια κ να χαθεις μεσα στο απεραντο γαλαζιο κ πρασινο :D
 

d4ydr33m3r

Member
Μηνύματα
124
Likes
29
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Tι ειδους διακοπες θες;
Ποιοτικες ή ποσοτικες; Δεν υπαρχει θεμα συγκρισης αναμεσα στα 2..
Σαφως και Συβοτα.. Και αν ξυπνησει το "party animal" μεσα σου και θες ε δεν ειναι πια και τοσο μακρια η Παργα για βολτα..
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Πολύ τουριστικό λεωφορείο στην Πάργα ρε παιδιά, ήμαρτον δηλαδή.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Παργα εχω παει μοναχα, πολλακις ομως και εχω περασει σουπερ.την τελευταια φορα ειπα ομως, πως αν και την αγαπω θα αργησω να ξαναπαω...για τους ανωτερω λογους;)
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Η ψήφος πάει Σύβοτα κι από μένα, έχουν μια εικόνα μαγική με φοβερά νερά, πράσινο, ένας γραφικός προορισμός, με ποιοτικό καλό φαγητό και επίσης καλό κόσμο...Η Πάργα είναι εξίσου όμορφη αλλά θεωρώ πως υστερεί σε αυθεντικότητα σε σχέση με τα Σύβοτα. Η απόσταση δεν είναι μεγάλη μπορείς να έχεις βάση σου τα Σύβοτα και αν θες να δεις τη Πάργα, κάντε μια μονοήμερη ή έστω διήμερη να πάρεις μια γεύση..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom