τετραήμερο στα Σύβοτα Θεσπρωτίας

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Λοιπόν μόλις εχθές επέστρεψα απο τις ολιγοήμερες διακοπές μου στα Σύβοτα Ναι ανήκω στα ποσοστά της αποχής !:haha::haha:Σιγα που θα χανα την ευκαιρια για απόδραση!Πέρασα φανταστικά !Πρώτα φορά πήγα αλλά ενθουσι΄στηκα Πολύ ωραίες παραλίες , ωραία μαγαζιά με πολύ καλό σέρβις για τουριστικό μέρος Υπάρχουν πολλοί Ιταλοί τουρίστες και οι υποδομές είναι πολύ καλές...Το χωριό πεντακάθαρο και πολύ περιποιημένο με τα λουλούδια στους κήπους...Κρίνα τριαντάφυλλα γιασεμιά...Πανέμορφα σας λέω..Και το καλύτερο βρήκα ένα ωραιότατο διαμέρισμα με μόνο 50 ευρώ τη βραδυά Για να λέμε και το καλό όπου το βρίσκομαι και στην Ελλάδα μας!Δύο υπνοδωμάτια κουζίνα μπάνιο πολύ δροσερό 3 λεπτά με τα πόδια απο την ωραία παραλία Γαλλικός Μώλος και 5 λεπτά με τα πόδια απο το λιμάνι με τα καταστήματα εστιατόρια κ.τ.λ
Margarita ανήκει στον παπά του χωριού!Για οικογένειες με παιδια το συστήνω ανεπιφύλακτα Υπάρχουν όμως και δίκλινα δωμάτια απο πάνω
http://www.margaritaholidays.gr/index.htm
:clap::clap:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
μιραντακι...ιταλιανα:bleh:
που ησουν τη τριτη 11.30??????????????
με ειδες???????????:haha:
με ακουσες μηπως??????????:haha:
περασα απο συβοτα περι τα 2 μιλια στα 4000ft απο το λιμενοβραχιονα με βορειοδυτικη πορεια και εκει εστριψα δεξια με βορειοανατολικη πορεια για ''προσβολη'' στην πτολεμαιδα.
αν δεν μας ειδες ή δε μας ακουσες δε θα σου κανω δωρακι δυνατο στο GPS σου...και θα κλαιει:bleh:
καλα να περνας:)
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
μιραντακι...ιταλιανα:bleh:
που ησουν τη τριτη 11.30??????????????
με ειδες???????????:haha:
με ακουσες μηπως??????????:haha:
περασα απο συβοτα περι τα 2 μιλια στα 4000ft απο το λιμενοβραχιονα με βορειοδυτικη πορεια και εκει εστριψα δεξια με βορειοανατολικη πορεια για ''προσβολη'' στην πτολεμαιδα.
αν δεν μας ειδες ή δε μας ακουσες δε θα σου κανω δωρακι δυνατο στο GPS σου...και θα κλαιει:bleh:
καλα να περνας:)
mio φιλε μου
τι κάνεις πόσο χαίρομαι που σε διαβάζω πάλι ...Αχ τώρα ψέματα να σου πώ ;δεν σε άκουσα εξάλλου γύρισα Δευτέρα απο τα Σύβοτα ...
Την Τρίτη ήμουν Γιάννενα Πάντως η αλήθεια είναι οτι όποτε ακούω θόρυβο απο πετούμενο γυρνώ στον ουρανο και σκέφτομαι :λες να ναι ο mio ;Τι έγινε με την Βαρκελώνη Ετοιμο το ταξίδι ;πότε φεύγεις;
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
stiw 26/7 φευγω..και δεν εχω οργανωσει ακομα τιποτα...αλλα εχω καλες φιλεναδες εδω στο φορουμ...που θα με καθοδηγησουν!!!:clap::clap:
μολις γυρισω την αλλη βδομαδα απο τη παρο ξεκιναω....
καλα να περνας και μεσα στη βδομαδα με το γνωστο τροπο θα βαλουμε το ΜΝ7.4(Q2 2009).ειμαι σιγουρος θασαρεσει:)
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
stiw 26/7 φευγω..και δεν εχω οργανωσει ακομα τιποτα...αλλα εχω καλες φιλεναδες εδω στο φορουμ...που θα με καθοδηγησουν!!!:clap::clap:
μολις γυρισω την αλλη βδομαδα απο τη παρο ξεκιναω....
καλα να περνας και μεσα στη βδομαδα με το γνωστο τροπο θα βαλουμε το ΜΝ7.4(Q2 2009).ειμαι σιγουρος θασαρεσει:)
ωραία η Πάρος γενικά οι Κυκλάδες μου αρέσουν πολύ δεν ξέρω αν έχεις ξαναπάει υπάρχει ένα πολύ ωραίο ορεινό χωριό που δεν θυμάμαι τώρα το ονομά του είναι πανέμορφο αν ρωτήσεις θα σου πουν και εκει φτιάχνουν και καταπληκτικό μουσακά !!Ειναι πολύ ωραία να μείνεις εκεί το δειλινό που ανάβουν τα φαναράκια του χωριού ...Καλά μπάνια !!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ωραία η Πάρος γενικά οι Κυκλάδες μου αρέσουν πολύ δεν ξέρω αν έχεις ξαναπάει υπάρχει ένα πολύ ωραίο ορεινό χωριό που δεν θυμάμαι τώρα το ονομά του είναι πανέμορφο αν ρωτήσεις θα σου πουν και εκει φτιάχνουν και καταπληκτικό μουσακά !!Ειναι πολύ ωραία να μείνεις εκεί το δειλινό που ανάβουν τα φαναράκια του χωριού ...Καλά μπάνια !!
εχω παει πολλες φορες...
θα παμε μεγαλη παρεα...χωρις παιδια...συ ειδα τρωγεσαι για μυκονο....κολαση ειχα παει περσυ τον ιουλη ειναι το ιδανικο νησι για να αλλαξεις παραστασεις:haha::haha:
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
εχω παει πολλες φορες...
θα παμε μεγαλη παρεα...χωρις παιδια...συ ειδα τρωγεσαι για μυκονο....κολαση ειχα παει περσυ τον ιουλη ειναι το ιδανικο νησι για να αλλαξεις παραστασεις:haha::haha:
ακριβώς αυτό θέλω και εγώ να αλλάξω παραστασεις ξέρω πως βγαίνεις εντελώς έξω απο τους συνηθισμένους ρυθμούς και μου αρέσει αυτό και γω χωρίς παιδια λέω να πάω μετά απο πολλά χρόνια λέω να τα αφήσω στη γιαγια στη Σάμο ...ε χρειάζεται και αυτό απο όταν γεννήθηκαν δεν έχουμε πάει πουθενά μόνοι μας ...δηλαδή εδώ και 7 χρόνια !
 

elmario

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια χαρα σε ολους σας,

Σκεφτομαστε με την κοπελα μου να παμε στα Συβοτα 4ημερο και θα
'θελα να μαθω καποιες πληροφοριες..
Αρχικα ποσο κοστιζει το κτελ απο Ηγουμενιτσα για Συβοτα;Η εστω
το ταξι που θα καλεσουμε..Εχω ακουσει για 2 υπεροχες παραλιες (Μπελλα Βρακα και Πισινα)
Εχετε να προτεινετε καποιο καλο καταλυμα κοντα στις συγκεκριμενες παραλιες;


(Π.Σ Δεν εχουμε αυτοκινητο η αλλο μεσον, δυστηχως)

Ευχαριστω,:p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom