Αλβανία τιρανα-αλβανια

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
καμια πληροφορία- βοήθεια για διαμονή -ασφάλεια γενικά?
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Ξέρω μόνο το sheraton απέναντι από το πανεπιστήμιο σε πολύ κεντρικό μέρος της πόλης (παράπλευρα του block που είναι γεμάτο εστιατόρια κλάμπ και καφετέριες). 2004 με 2005 που ήμουν εκεί, δεν είχα αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα ασφάλειας
 

ΝΑΝΑΕΑ

Member
Μηνύματα
30
Likes
27
Ταξίδι-Όνειρο
και πάλι Βραζιλία!
Δεν έχω παει η ιδια, κλείνω όμως πολύ συχνα για συναδέλφους μου που πηγαίνουν εκεί για δουλειά και δεν έχω ακούσει τίποτα για την ασφάλεια (Τελευταία φορά, πρίν από 1 μήνα περίπου). Παλαιότερα υπήρχαν μόνο το Sheraton και το Rogner σαν αξιοπρεπείς επιλογές, τα τελευταία χρόνια έχουν προστεθεί το Tirana International, Diplomat, Grand, τα οποία είναι καπως φθηνότερα και θεωρούνται αξιοπρεπη και προστίθενται ολοένα και περισσότερα. Βρίσκονται όλα στο κέντρο αλλά δεν μπορώ να σου πω ακριβώς σε ποιο σημείο μιας και δεν έχω πάει προσωπικά. Λόγω παλαιομένου δικτύου ρεύματος υπάρχουν συχνες διακοπές, αλλά περισσότερο σε μέρη εκτός Τιράνων.
 

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
Πήγα το καλοκαίρι του 2009 και το μόνο πρόβλημα ασφάλειας που διαπίστωσα είναι η αυξημένη πιθανότητα αυτοκινητιστικών ατυχημάτων. Η περιοχή του block είναι καλή. Οι μετακινήσεις είναι εφιάλτης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom