Χιλή χιλή

mitsos1964

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Χιλή
Ταξίδι-Όνειρο
Πουέρτο Μοντ
Γεια σας παιδιά!!!Θέλω να πάω Χιλή!!!:shock:Δε ξέρω πώς μου την έδωσε...Πώς μπορώ να πάω πιο εύκολα σύντομα και πιο φθηνά;Ξέρει κάποιος;
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλως ηρθες. Μολις ειδα οτι η DELTA δινει 1137ευρω, δεν ειναι καμια τρελη προσφορα αλλα οκ μια χαρα τιμη. Ποσες μερες μπορεις να μεινεις;
Επανερχομαι με περισσοτερες πληροφοριες
 

taver

Member
Μηνύματα
12.474
Likes
28.918
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γεια σας παιδιά!!!Θέλω να πάω Χιλή!!!:shock:Δε ξέρω πώς μου την έδωσε...Πώς μπορώ να πάω πιο εύκολα σύντομα και πιο φθηνά;Ξέρει κάποιος;
Κλείσε ΤΩΡΑ για Buenos Aires με ?549.00 με την προσφορά της Lufthansa (τώρα όμως γιατί οι θέσεις τελειώνουν), κι από κει μετά έχει πολλές επιλογές για Σαντιάγκο με 100-200 ευρώ το πολύ.
 

mitsos1964

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Χιλή
Ταξίδι-Όνειρο
Πουέρτο Μοντ
Σκέφτομαι για Αύγουστο...Το είδα κι εγώ για τη DELTA...Είναι οκ εταιρεία ή είναι για πρόβατα;Μάλλον θα κάτσω καμιά 10αριά μέρες....Ίσως αρχές του μήνα...Μήπως συμφέρει να βρω κανα γκρουπ;Πόσες μέρες ; εξαρτάται το πόσο θα φωνάζει η κυρά!!!Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!
 

mitsos1964

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Χιλή
Ταξίδι-Όνειρο
Πουέρτο Μοντ
Εκείνο όμως που είδα και μου τη δίνει ρε γαμώτο είναι οι πολλές ώρες καθυστέρησης που έχουν εκεί κάτω στα αεροδρόμια...Ένα ταξίδι 15 ωρών γίνεται σε 25 πάνω κάτω ώρες...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.302
Likes
5.037
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
1) Τι ασχολείσαι με τη Delta? Σου έδωσε ο taver φοβερό συνδυασμό με εφτά κατοστάρικα πας στην άλλη μεριά του κόσμου...

2) Δηλ. πόσο πιο φθηνά πιστεύεις ότι θα βρεις με γκρουπ... 10ήμερο για χιλή δε νομίζω να υπάρχει (αν βρεις πρόγραμμα ΜΟΝΟ για χιλή) κάτω από τριχίλιαρο το άτομο...

3) Δε φταίνε τα αεροδρόμια που έχουν μεγάλες καθυστερήσεις στη Λατινική Αμερική... φταίει ότι δεν έχουμε από ένα προσωπικό Gulfstream να πετάμε σαν άνθρωποι και όχι στοιβαγμένοι στα στενό seat-pitch της οικονομικής θέσης...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.410
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom