χριστουγεννα στα Γιαννενα

anna 10

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
θα παει η αδερφη μου και θελω να μου πειτε καποιο ξενοδοχειο η μεσα στη πολη η λιγο εξω.Ευχαριστω.`
 

leon00

Member
Μηνύματα
181
Likes
55
θα παει η αδερφη μου και θελω να μου πειτε καποιο ξενοδοχειο η μεσα στη πολη η λιγο εξω.Ευχαριστω.`
-Αυτη τη στιγμη θεωρειται το καλυτερο (ειναι και το πιο καινουργιο-το παλιο ξενια ανακαινισμενο) 5αστερο στην αρχη της πολης
Grand Serai page
-Παλιοτερα εχω μεινει στο epirus palace ,παρα πολυ καλο 5αστερο λιγο εξω απο την πολη (γυρω στα 7 χλμ) κοιτα στο site
Epirus Palace Luxury Hotel - Ioannina, Epirus, Greece
-το αλλο μεσα στην πολη (διπλα στη λιμνη) ειναι το du lac
Hotel Du Lac
εχω μεινει παλιοτερα και στo hotel olympic που ηταν κεντρικο πολυ καλο
Welcome to OLYMPIC HOTEL
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Στο Olypmpic Hotel έχω μείνει και εγώ και θα συμφωνήσω με τον leon00 ότι ήταν καλό και σχετικά οικονομικό. Στο κέντρο της πόλης, θυμάμαι πηγαίναμε με τα πόδια στη λίμνη.
Και διαθέτει δικό του πάρκιν κάτι που είναι πολύ σημαντικό αν θα έχετε αυτοκίνητο μαζί σας. Βέβαια, απ' ότι θυμάμαι ήταν λίγο μικρό το πάρκιν οπότε δεν ξέρω τι γίνεται στην περίπτωση που όλοι οι πελάτες έχουν δικό τους αυτοκίνητο.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Για το Ολυμπίκ, σημειώστε ότι τα δωμάτια του τελευταίου ορόφου (σοφίτα) είναι συμπαθέστατα.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Το καλοκαίρι που πήγα Γιάννενα έμεινα στον ξενώνα Μάτσα (βάλτο στο google να δεις και φωτογραφίες). Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης, σε ήσυχη τοποθεσία, πίσω από το κάστρο, 3 λεπτά από τη λίμνη, αποτελείται από 4 μόνο δωμάτια, εξαιρετικά προσεγμένα, πεντακάθαρα και το καθένα είναι διακοσμημένο με βάση ένα θέμα, από το οποίο πήρε και όνομά του. Άλλο λέγεται τουλίπα, άλλο ήλιος, άλλο ίριδα και το τέταρτο μου διαφεύγει. Το καλό είναι πως νιώθως οτι μένεις σε ένα παραδοσιακό σπίτι. Στο υπόγειο υπάρχει και κουζίνα για το πρωϊνό. Το μόνο αρνητικό είναι οτι επειδή βρίσκεται μέσα σε στενάκια είναι λίγο δύσκολο το παρκάρισμα, πρέπει να παρκάρεις στους κοντινούς κεντρικούς δρόμους. Εγώ σου το συστήνω ανεπιφύλακτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.820
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom