χωρίς f1 ζωντανά φέτος

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
sorry για το θέμα απλά γνωρίζω ότι υπάρχουν και στο trvelstories αρκετοί λάτρεις της f1.
Απ ότι φαίνεται σε ναυάγιο εξελίσεται η φετινή μετάδοση της f1 από τον ANT1 που ξεκινάει 13/3. Στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ υπάρχουν αρκετές κινήσεις για πίεση της ΕΡΤ για ανάληψη της μετάδοσης του αγώνα MSFREE | Πώς θα δούμε Formula 1 φέτος; (οεο!) . Το link της ΕΡΤ για αποστολή e-mail είναι Κ.Ε.Ε.Π. - ΕΡΤ - Κέντρο Εξυπηρέτησης & Επικοινωνίας Πολιτών
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.343
Νομίζω οτι ο πρωτος αγώνας θά μεταδοθεί από ΑΝΤ1.Ζωντανά ή μαγνητοσκόπηση,δέν ξέρω ακριβώς.
 

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Νομίζω οτι ο πρωτος αγώνας θά μεταδοθεί από ΑΝΤ1.Ζωντανά ή μαγνητοσκόπηση,δέν ξέρω ακριβώς.
Εγώ μάλλον το αντίθετο πιστεύω ότι τελικά ο πρώτος αγώνας δεν θα μεταδοθεί καθόλου. Μακάρι πάντως το πρόγραμμα στο πρόγραμμα του Σαββάτου του ΑΝΤ1 Antenna Program διαβάζω όλες τις φανταστικές και απίστευτες εκπομπές του στιλ ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ EXTREME MAKEOVER-HOME EDITION ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ και πολλές πολλές άλλες ποιοτικότατες σειρές Εξάλλου η formula 1 είναι ένα πολύ ακριβό σπορ για να μην γίνει πολύμηνη διαφήμιση πριν την έναρξη του πρωταθλήματος
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Λοιπόν επειδή τις τελευταίες μέρες σας έχω τις ειδήσεις πριν δημοσιευτούν αλλού.
Έκλεισε η f1 στον ΑΝΤ1 μεν, όχι στην τηλεόραση αλλά στο site του.
Τώρα το πόσο καλά θα το δείχνει στο site δε γνωρίζω γιατί πχ στο Ράδιο Αρβύλα πολλές φορές κολλάει.
Α! και η τηλεόραση μάλλον θα το δείχνει σε μαγνητοσκόπηση.
ΤΩΡΑ τι ώρα μη με ρωτάτε.
 

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Λοιπόν επειδή τις τελευταίες μέρες σας έχω τις ειδήσεις πριν δημοσιευτούν αλλού.
Έκλεισε η f1 στον ΑΝΤ1 μεν, όχι στην τηλεόραση αλλά στο site του.
Τώρα το πόσο καλά θα το δείχνει στο site δε γνωρίζω γιατί πχ στο Ράδιο Αρβύλα πολλές φορές κολλάει.
Α! και η τηλεόραση μάλλον θα το δείχνει σε μαγνητοσκόπηση.
ΤΩΡΑ τι ώρα μη με ρωτάτε.
τι είπες τώρα ρε σειρά σοβαρά μιλάς ;:clap::clap::clap:
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
βρε παιδια υπαρχουν κ ξενα καναλια-οχι συνδρομητικα- π.χ. το RTL, γερμανικο καναλι, που εχει πολυ καλυτερες αναμεταδοσεις...ενα πιατο κ ενας αποκοδικοποιητης χρειαζεται...
 

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
βρε παιδια υπαρχουν κ ξενα καναλια-οχι συνδρομητικα- π.χ. το RTL, γερμανικο καναλι, που εχει πολυ καλυτερες αναμεταδοσεις...ενα πιατο κ ενας αποκοδικοποιητης χρειαζεται...
Δυστυχώς μάλλον δεν προλαβαίνω μέχρι το Σάββατο να μάθω Γερμανικά για να παρακολουθήσω τα δοκιμαστικά :haha::haha::haha:
και στο κάτω κάτω της γραφής δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να πληρώσω για κάτι που στην υπόλοιπη υφήλιο προσφέρετε δωρεάν !!!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Καλή πληροφόρηση είχα για το web tv του ant1 αλλά δε τα ήξερα όλα.
Έπεσε και το σχετικό σποτάκι με τις ώρες αναμετάδοσης των δοκιμαστικών-κατατακτήριων και αγώνα κατά τη διάρκεια του αγώνα του ΠΑΟ.
Δυστυχώς αυτό που προέκυψε είναι τραγικό.
Είναι ΕΠΙ ΠΛΥΡΩΜΗ.
Αν είναι δυνατόν...
Διαβάστε την σχετική ανακοίνωση στο σχετικό microsite.
ANT1 WEBTV / F1 LIVE
Παραθέτω το επίμαχο κομμάτι
Με χρέωση 4.99 ? (ισχύει για τις 3 μέρες του Grand Prix BAHRAIN Sakhir)
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Ρε παιδια να πω την αληθεια δεν παρακολουθω F1 αλλα να πανε στο δ1@0λο ολοι τους! Δε φτανουν τοσα λεφτα που παιρνουν απο τις διαφημισεις πριν, μετα και κατα τη διαρκεια των δοκιμαστικων κ της κουρσας, θελουν να βγαλουν ακομα περισσοτερα? Και μαλιστα σε μια περιοδο που ο κοσμος ειναι σφιγμενος οικονομικα και θα σφιχτει ακομα περισσοτερο?! Σαδιστες ειναι? Παιζουν με τον πονο των πορωμενων? Τι αλητεια ειναι αυτη?
 

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Καλή πληροφόρηση είχα για το web tv του ant1 αλλά δε τα ήξερα όλα.
Έπεσε και το σχετικό σποτάκι με τις ώρες αναμετάδοσης των δοκιμαστικών-κατατακτήριων και αγώνα κατά τη διάρκεια του αγώνα του ΠΑΟ.
Δυστυχώς αυτό που προέκυψε είναι τραγικό.
Είναι ΕΠΙ ΠΛΥΡΩΜΗ.
Αν είναι δυνατόν...
Διαβάστε την σχετική ανακοίνωση στο σχετικό microsite.
ANT1 WEBTV / F1 LIVE
Παραθέτω το επίμαχο κομμάτι
Δεν πάνε καλά μου φαίνεται. καλά νομίζουν ότι μπορούν να υπάρξουν κορόιδα που θα πληρώσουν χρήματα για να δουν αγώνα από το άθλιο stream του ant1. Και 0,01 ? να το είχε πάλι δεν θα πλήρωνα. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω την λογική του ΑΝΤ1. Έστω ότι θα δουν τον αγώνα από stream 1,000 άτομα Χ 5 ? = 5,000 ?. Δηλαδή σώθηκε με το ποσό αυτό. Και μην μου πεί κανείς ότι περισσότερα από 1,000 άτομα θα δουν live τον αγώνα. Και άντε και τα πήρε τα 5,000 ? το βράδυ στις 1,30 το πρωί που θα μεταδώσει τον αγώνα κονσέρβα θα έχει έσοδα μόνο -5,000 ή πολλά περισσότερο. Φανταστείτε ακόμη τι κακό κάνει η απαξίωση του αθλήματος σε μια ολόκληρη βιομηχανία που ζει πίσω από το άθλημα (αυτοκινητοβιομηχανίες, περιοδικά χορηγοί κλπ)
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Δεν πάνε καλά μου φαίνεται. καλά νομίζουν ότι μπορούν να υπάρξουν κορόιδα που θα πληρώσουν χρήματα για να δουν αγώνα από το άθλιο stream του ant1. Και 0,01 ? να το είχε πάλι δεν θα πλήρωνα. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω την λογική του ΑΝΤ1. Έστω ότι θα δουν τον αγώνα από stream 1,000 άτομα Χ 5 ? = 5,000 ?. Δηλαδή σώθηκε με το ποσό αυτό. Και μην μου πεί κανείς ότι περισσότερα από 1,000 άτομα θα δουν live τον αγώνα. Και άντε και τα πήρε τα 5,000 ? το βράδυ στις 1,30 το πρωί που θα μεταδώσει τον αγώνα κονσέρβα θα έχει έσοδα μόνο -5,000 ή πολλά περισσότερο. Φανταστείτε ακόμη τι κακό κάνει η απαξίωση του αθλήματος σε μια ολόκληρη βιομηχανία που ζει πίσω από το άθλημα (αυτοκινητοβιομηχανίες, περιοδικά χορηγοί κλπ)
Εδώ, σ' αυτή τη χώρα, μπερδεύουμε τις (αδιαπραγμάτευτες) κοινωνικές, παροχές, υπηρεσίες, κοινωνικά αγαθά, προστασία του πολίτη κλπ. με την ελεύθερη αγορά και τα εμπορεύματα. Το θέμα είναι απλό: η επιχείρηση ΑΝΤ1 κάνει τους λογαριασμούς της και...κρίνει ότι δεν την συμφέρει, να συνεχίσει να μας πουλάει (αν νομίζει κανείς ότι μέχρι τώρα έβλεπε F1 τζάμπα κοιμάται όρθιος) το προϊόν. Ο καταναλωτής (άσχετα αν θλίβεται και εγώ πρώτα απ' όλους) πρέπει να ψάξει στην αγορά, να το ψωνίσει από άλλον. Ακόμα:... μπορεί να μην ξαναψωνίσει και άλλα προϊόντα, που ο ίδιος προμηθευτής πουλάει, ώστε να τον "τιμωρήσει". Αν δεν υπάρχει όμως, άλλος προμηθευτής, απλά σημαίνει..... ότι δεν πρέπει να υπάρχει!!! Αδέλφια νάστε σίγουροι...η κρίση θα μας "τακτοποιήσει" καλά. Όλα πια θα πάρουν τη θέση που τους πρέπει. Η χώρα μας (βλέπε η αγορά μας) είναι τόσο μικρήηηη!!!!!!!!!.
Ο επιχειρηματίας ΟΦΕΙΛΕΙ να ακολουθεί με ευλάβεια τους νόμους (και ο δημόσιος ελεγκτής να είναι αμείλικτος) ....αλλά δεν οφείλει να είναι φιλάνθρωπος (δυστυχώς).
Υ.Γ. ...και μην ξεχάσω: μια επιχείρηση μπορεί να ανακαλύψει, μετά από εύλογο χρονικό διάστημα, ότι η επιχειρηματική της επιλογή ήταν ασύμφορη. Τίποτε δεν την εμποδίζει να επανορθώσει....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.173
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom