ΗΠΑ 1 μέρα Λος Άντζελες

ioanna_fr

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Καλημέρα! Σκοπεύουμε να πάμε στο Λος Άντζελες, σχεδόν για μία μέρα(μία διανυκτέρευση).Θα έχουμε αυτοκίνητο, το οποίο θα πάρουμε από το αεροδρόμιο φτάνοντας. Και την άλλη μέρα θα πάμε οδικώς στο Λας Βέγκας. Ήθελα να σας ρωτήσω που θεωρείτε καλύτερο μέρος να μείνουμε, έστω και για μία νύχτα, και επίσης τι προλαβαίνουμε να δούμε σε μία μέρα. Καμία ιδέα??
Μετά θα μείνουμε 3 μέρες Λας Βέγκας, οπότε και για εκεί ότι πρόταση έχετε καλοδεχούμενη!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
απότι βλέπεις το όνομα της πόλης ήδη έχει χρωματιστεί οπότε κάνε τον κόπο να διαβάσεις κάποιες ιστορίες και η απάντηση σου είναι εκεί, η δική μου ιστορία είναι η μεσαία και έιχα μείνει 2 μέρες στο LA αν έχεις απορία ρωτάς...;)
 

ioanna_fr

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
ok!done! το διαβασα! ευχαριστώ! αλλά και πάλι δεν έχω καταλήξει!χαχα
 
Μηνύματα
777
Likes
621
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Γνώμη δικιά μου είναι να προτιμήσεις τη Σάντα Μόνικα για την διανυκτέρευση. Και θα είσαι κοντά στο αεροδρόμιο και θα πάρεις μια καλή γεύση από την παραλία. Προτείνω συγκεκριμένα Holiday Inn Santa Monica. Φθηνό και σε καταπληκτικό σημείο.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
η πόλη σα πόλη δεν έχει ιδιαίτερα αξιοθέατα απότι κατάλαβες, αξίζει όμως μία βόλτα στο κέντρο λόγω των κτιρίων... από εκεί και πέρα η σάντα μπάρμπαρα αξίζει πολύ και γενικότερα όλα τα παραλιακά μέρη είναι πανέμορφα όπως η σάντα μόνικα και άλλα... τώρα για χόλιγουντ γούστα είναι αυτά εγώ δεν τρελάθηκα είχε πλάκα όμως η βόλτα στις βίλες των αστέρων:D
 

ioanna_fr

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
εμείς σκεφτόμασταν να μείνουμε η κέντρο los angeles(κέντρο, τσπ, εκεί που γράφει los angeles στον χάρτη), ή sto beverlz hills, η κοντά εκεί, ώστε να είμαστε σχετικά πιο πάνω, για να έχουμε να διασχίσουμε το επόμενο πρωί μικρότερο κομμάτι της πόλης προς Λας Βέγκας. Η μήπως λέω βλακείες?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.057
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom