Σλοβακία 10 υπέροχες μέρες στη Σλοβακία

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Καταπληκτικα τοπία!!!Εχω αρχίσει ήδη το ψάξιμο για καλοκαίρι. Θυμάσαι μήπως τα κόστη σε διαμονή και αυτοκίνητο?
Δεν έχω καταφέρει να ολοκληρώσω την ιστορία... έχω ακόμη αρκετή δουλειά και μερη ...

οι πόλεις Kosice απλά υπέροχη γεμάτη ζωή... καταπληκτικό φαγητό και μαγαζιά... Bardejov ρομαντικό... αλλά και Banska Stiavnica τη λάτρεψα αυτή τη μικρή πόλη πραγματικά!!

Τα χοτελ τα αναφέρω στο πρώτο ποστ ήταν περίπου στα 100€/διανυκτέρευση... το αυτοκίνητο δεν το θυμάμαι ακριβώς...
Γενικά ήταν ένα οικονομικό ταξίδι
 
Last edited:

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.673
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ωραίο φωτορεπορταζ!
Οι Σλοβάκοι πως σου φάνηκαν σαν λαός;
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Ωραίο φωτορεπορταζ!
Οι Σλοβάκοι πως σου φάνηκαν σαν λαός;
Ήρεμος λαός μου φάνηκε...χωρίς ιδιαίτεροτητες, κάπως επιπεδοι... με καλλιτεχνικό υπόβαθρο και λαϊκή κουλτούρα... σίγουρα ζουν σε μεγάλη αρμονία με τη φύση!

Κάποιοι νέοι στην επαρχία πάντως, βρηκαν πολύ περίεργο το γεγονός ότι αφήσαμε την Ελλάδα για να πάμε διακοπές στη Σλοβακία!😁
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εξαιρετικό και συνάμα ένα εναλλακτικό ταξίδι που ξεφεύγει από τα συνηθισμένα. Ειδικά για εμάς που αγαπάμε τις εξορμήσεις με αμάξι στα ταξίδια, φαίνεται ότι πρέπει.

Μπράβο.
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Εξαιρετικό και συνάμα ένα εναλλακτικό ταξίδι που ξεφεύγει από τα συνηθισμένα. Ειδικά για εμάς που αγαπάμε τις εξορμήσεις με αμάξι στα ταξίδια, φαίνεται ότι πρέπει.

Μπράβο.
Ευχαριστώ 😊 Θα προσπαθήσω να το τελειώσω, με προσθήκη φωτογραφιών και αναφορά στις περιοχές!
Σίγουρα αξίζει ένα ταξίδι στη Σλοβακία!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.724
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom