1000 μέλη!!

rania

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Δύσκολη ερώτηση
1000 Μπράβο σε όλους είναι λίγα !:clap:
 

gps vagelis

Member
Μηνύματα
160
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ-NO MONEY
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
Επιτελους το σπασαμε το 1000.Παμε για 2000,3000,40000,100000.Αγωνιστικους χαιρετισμους
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Νά ειστε καλά όλοι σας !! που γίνατε αιτία και αφορμή να περνάμε ωραία και επικοδομητικά τον ελεύθερο χρόνο μας ,να μαθαίνομε,να βγάζομε έξω τα ταξιδιωτικά σωθικά μας ,και να γνωρίζομε ωραίους και αξιόλογους ανθρώπους !!!!!!!
συγχαριτήρια.
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Σωστά τα λες Λευτέρη. Ο αριθμός των ενεργών μελών εμφανίζεται εκεί. Επομένως θέμα διαγραφής μελών που δεν έχουν κάνει ποστ δεν τίθεται.
Συμφωνώ απόλυτα.
Δεν τίθεται θέμα διαγραφών, των λεγομένων μη ενεργών μελών.
Θεωρούμε ότι ένα μέλος είναι ενεργό, από το εάν ποστάρει.
Και όμως, τα περισσότερα μέλη των θεματικών ιστοσελίδων, όπως είναι η δική μας, μπαίνουν για να παίρνουν πληροφορίες και δεν ποστάρουν.
Είμαι μέλος σε μια σελίδα που έχει σχέση με τον καιρό, την hellasweather.Μπαίνω ανελλειπώς κάθε μέρα επί 2 χρόνια. Και όμως, δεν έχω ποστάρει ούτε μία φορά, γιατί δεν έχω καμμια γνώση μετεωρολογίας.
Θα λυπηθώ πάρα πολύ αν με διαγράψουν.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Travelstories ευχομαι και σ`ανωτερα !! :birthday:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
στα στατιστικά δίπλα στον αριθμό των μελών υπάρχει ο αριθμός ενεργών μελών. αυτός ο αριθμός ειναι τα μέλη που έχουν ποστάρει έστω και ένα μήνυμα τον τελευταίο ένα μήνα (αν κάνω λάθος ας με διορθώσει ο δάκης).

πολλοί από αυτούς που είναι μέλη αλλά δεν έχουν ποστάρει κάτι, νομίζουν ότι γινόμενοι μέλη θα έχουν πρόσβαση σε επιπλέον πληροφορίες, άρθρα κτλ. όμως τα πάντα ειναι διαθέσιμα και στα μη μέλη.
Συγνώμη αλλά δεν το γνώριζα αυτό. Οπότε άκυρη και άστοχη η πρόταση μου. Είμαστε δυο, είμαστε τρεις είμαστε τρεις χιλιάδες δεκατρείς και συνεχίζουμε :D:D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom