2020 Αδιάβαστα Μυνήματα!!!

Travelol

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Γεια σας παιδιά... εκανα πρόσφατα εγγραφή.
Και σήμερα που ξαναμπήκα έχω λέει 2020 αδιαβαστα μηνύματα..είναι δυνατόν μέσα σε 3 μέρες? Έχω επιλέξει κάπου να τα λαμβάνω όλα αυτά????
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Είναι τα αδιάβαστα μηνύματα που υπάρχουν στο φόρουμ από ένα χρονικό σημείο (πχ 2 μήνες πριν) και μετά, δεν αφορούν τις 3 τελευταίες μέρες μόνο. Δεν κατάλαβα τη δεύτερη ερώτησή σου, δεν "λαμβάνεις" τίποτα, είναι τα μηνύματα που γράφονται στα φόρουμ. Αν θέλεις να μηδενίσεις αυτό το μετρητή και να μετράει από σήμερα, πας στο μενού Χρήστης > Σημείωσε τα forums ως διαβασμένα
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Γεια σας παιδιά... εκανα πρόσφατα εγγραφή.
Και σήμερα που ξαναμπήκα έχω λέει 2020 αδιαβαστα μηνύματα..είναι δυνατόν μέσα σε 3 μέρες? Έχω επιλέξει κάπου να τα λαμβάνω όλα αυτά????
αν είχες 2020 προσωπικά μυνήματα σε 3 μέρες θα σε κατεβάζαμε για βουλευτή:p:clap:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.378
Είχα κάποιες ημέρες να επισκεφθώ τό site.΄Εχω λοιπόν κάποιο μεγάλο αριθμό αδιάβαστων μηνυμάτων.Μπόρώ νά δώ όμως μόνον 4 σελίδες μέ μηνύματα 1-2 ημερών.Στήν τέταρτη σελίδα βάζω τόν αριθμό 5 στήν επιλογή <τοξάκι και πάμε> αλλά πάλι βγαίνει ή σελίδα 4.Πώς μπορώ νά δώ τά υπόλοιπα μηνύματα???
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Καλημερα travellol την ιδια απορια ειχα και εγω εχθεσ καθοτι λιγου ασχετου αλλα τα παιδια βοηθησαν.χαχαχα
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.378
Μάλλον τό βρήκα.Πρέπει νά διαβάζω μηνύματα γιά νά σβήνονται καί νά ανανεώνονται οί σελίδες μέ νέα αδιάβαστα μηνύματα.Αλλά γιατί δέν υπάρχει ή δυνατότητα νά βγαίνουν όλα τά αδιάβαστα σέ περισσότερες σελίδες???
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καθαρά για λόγους επιβάρυνσης του server.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Γεια σας παιδιά... εκανα πρόσφατα εγγραφή.
Και σήμερα που ξαναμπήκα έχω λέει 2020 αδιαβαστα μηνύματα..είναι δυνατόν μέσα σε 3 μέρες? Έχω επιλέξει κάπου να τα λαμβάνω όλα αυτά????
φυσικά και μπορεί να βρείς χιλιάδες μηνύματα σε τρείς μέρες!!!
εδώ για την συνάντηση στα χανιά,έχουν γραφτεί τουλάχιστον 5000!!!!:D:D
και που είσαι ακόμα!!!!
κάνε αυτο που λέει ο def και θα καθαρίσεις το τοπίο!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom