24ωρη απεργία ΓΣΕΕ 17 Απρίλη

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
259
Likes
641
Καλημέρα σας.

Ανακοινώθηκε 24ωρη απεργία της ΓΣΕΕ στις 17 Απρίλη και έχω πτήση εκείνη τη μέρα.

Θεωρητικά η ΓΣΕΕ δεν συνδέεται με τους ελεκτές εναέριας, αλλά στην περσινή 24ωρη είδα πως οι πτήσεις είχαν ακυρωθεί.

Γνωρίζετε αν όντως μπορεί να επηρεαστεί η πτήση ή τι είχε γίνει σε παλαιότερες απεργέις της ΓΣΕΕ;
 

Maryjoy

Member
Μηνύματα
20
Likes
72
Στην περσινη απεργια στις 16/03 συμμετειχαν και οι ελεγκτες εναεριας και ειχαν ακυρωθει ολες οι πτησεις. Ειχα πτηση για Ζυριχη με Α3 εκεινη την ημερα και μου ειχαν δωσει την επιλογη να την αλλαξω χωρις κανενα κοστος για το επομενο 10ημερο. Αυτο βεβαια δε σημαινει οτι θα γινει κ φετος το ιδιο, περσι εγινε επισημο μολις την προηγουμενη μερα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.044
Likes
41.053
Καλημέρα σας.

Ανακοινώθηκε 24ωρη απεργία της ΓΣΕΕ στις 17 Απρίλη και έχω πτήση εκείνη τη μέρα.

Θεωρητικά η ΓΣΕΕ δεν συνδέεται με τους ελεκτές εναέριας, αλλά στην περσινή 24ωρη είδα πως οι πτήσεις είχαν ακυρωθεί.

Γνωρίζετε αν όντως μπορεί να επηρεαστεί η πτήση ή τι είχε γίνει σε παλαιότερες απεργέις της ΓΣΕΕ;
Μεχρι τοτε θα ανακοινωθει απεργια κι απο αλλα σωματεια. Εχει τοσον καιρο να απεργησει η ΓΣΕΕ που πιθανον να παρασυρει κι αλλους. Κανε κουμαντα και για τη μετακινηση στο αεροδρομιο.
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
259
Likes
641
Άλλαξα τελικά πτήση και ξενοδοχεία για 2 μέρες μετά να είμαι σίγουρη! Πλήρωσα για αλλαγή πτήσης (από εδώ και πέρα μόνο flex για να μάθω) αλλά τουλάχιστον είμαι ήσυχη :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom