Ιταλία 3 ημέρες στην Ρώμη

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
"Επίσης αρχίζω να το μετανιώνω λόγοτρομοκρατίας. Εσείς τι λέτε;:).."

αυτη η ερωτηση πρεπει να σταματησει....επιτελους δεν καταλαβαινετε οτι ειναι θεοχαζη...? .δλδ αν σου πω πηγαινε θα πας...αν σου πω μην πας θα κατσεις σπιτι... ?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Γεια σας πρόκειται να επισκεφτώ την Ρώμη και θα ήθελα να μάθω λίγες συμβουλές. Θα ήθελα να μου πείτε που αξίζει να πάω (εκτός από τα γνωστά colosseo, βατικανο κ.λ.π) και που να μείνω; Από που να ψωνίσω και τί να προσέξω στη ΄ρωμη. Σκέφτομαι να μείνω κοντά στο τερμινι η σε καποιο ξενοδοχειο που ειναι κοντα στην γραμμη α του μετρο. Να παω με rynair στο ciampino η με vuelling airlines στο fiumicino.θα παω 5 μερες (4 βραδια). είναι καλή εποχή ο μάρτιος για ρώμη;Επίσης αρχίζω να το μετανιώνω λόγο τρομοκρατίας. Εσείς τι λέτε;:)
Για το θέμα της τρομοκρατίας με κάλυψε η φίλη μου παραπάνω...

Για πληροφορίες γενικότερα για τη Ρώμη υπάρχουν ΑΠΕΙΡΑ topics, ενδεικτικά: http://www.travelstories.gr/community/search/2808771/?q=ρώμη&o=date&c[title_only]=1
 

efipoly

Member
Μηνύματα
104
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
Μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
Αίγυπτο
Γεια σας πρόκειται να επισκεφτώ την Ρώμη και θα ήθελα να μάθω λίγες συμβουλές. Θα ήθελα να μου πείτε που αξίζει να πάω (εκτός από τα γνωστά colosseo, βατικανο κ.λ.π) κα.......
Η πολη ολη ειναι ενα μουσειο, ψαχνοντας στις ιστοριες θα βρεις φιλους μας του site που προσφερουν χρησιμες συμβουλες. Μπορεις να μεινεις λιγο πιο κεντρικα πχ. Πιατσα σπανια, Navona, Pantheon και να μην χρειαζεσαι μετρο ή λεωφορειο. Υπαρχουν και φτηνα δωματια και ναι ο Μαρτης ειναι καλος μηνας οταν δεν μπορεις να εχεις επιλογη. Τωρα για τους φοβους σου, ειναι προσωπικο θεμα του καθενος ποσο φοβαται, αλλα θεωρω οτι υπαρχει ασφαλεια και ιδιαιτερα τωρα που ειναι στοχοποιημενη.
 

mene

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επειδή θα ταξιδέψω τον Οκτωμβριο στην Ρώμη,ξέρει κανένας να μου πει τι παίζει με mobile internet?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom