Ισπανία 9ημερο roadtrip στην Ανδαλουσία

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.647
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Πολύ ωραία ιστορία @Basilis63 με εξαιρετικά χρήσιμες πληροφορίες για την ευρύτερη περιοχή.
Και στις άλλες με υγεία εύχομαι. :)
Είναι ώρα να κανονίσεις κι εσύ ένα ταξιδάκι προς τα εκεί.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Το οτι ηπιες το πιο ωραιο κοκτεηλ στην Ισπανια με ξεπερναει! Λατρευω τα κοκτεηλ και τα εχω κοψει στην Ισπανια γιατι μου φαινεται οτι δεν πινονται. Πιο πολυ ζαχαροζουμο με λιγο αλκοολ θα τα χαρακτηριζα στις περισσοτερες περιπτωσεις. Δεν εχω παει στην Ταριφα βεβαια, οποτε η συγκριση δεν ειναι δικαιη.

Κατα τ αλλα πολυ ομορφη ιστορια, ευχαριστουμε!:)
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Πολύ κατατοπιστική η ιστορία σου από όλες τις πλευρές.
Θα μπορούσες να μου πεις περισσότερα για την ζέστη που κάνει; Γιατί για μένα λειτουργεί ανασταλτικά. :(
Γενικά πως ήταν;
Σε δυο σημεία αναφέρεις θερμοκρασίες 34 και 37 βαθμούς. Αυτές ήταν πάνω-κάτω οι θερμοκρασίες;
 

Basilis63

Member
Μηνύματα
25
Likes
209
Πολύ κατατοπιστική η ιστορία σου από όλες τις πλευρές.
Θα μπορούσες να μου πεις περισσότερα για την ζέστη που κάνει; Γιατί για μένα λειτουργεί ανασταλτικά. :(
Γενικά πως ήταν;
Σε δυο σημεία αναφέρεις θερμοκρασίες 34 και 37 βαθμούς. Αυτές ήταν πάνω-κάτω οι θερμοκρασίες;
Μάλλον ειμασταν τυχεροί και δεν είχαμε θερμοκρασίες πάνω από 40 που διάβασα ότι είχε άλλες χρονιές.Παντως επειδή ζούμε Ελλάδα δεν είναι και πολύ διαφορετικά εκεί.
Όσοι έρχονται από την βόρεια Ευρώπη έχουν λίγο πρόβλημα όπως και εδώ άλλωστε.
Πάντως το πόσο άνετα ένιωσα εκεί σε σχέση με άλλες χώρες της Ευρώπης δεν λέγεται.Σαν να ήμουν διακοπές στην Ελλάδα
 

seventh77

Member
Μηνύματα
17
Likes
27
¡Hola! Μόλις επιστρέψαμε από 7ήμερο ταξίδι στην Ανδαλουσία και ακολουθήσαμε αρκετά από αυτά που γράφεις Βασίλη. Ήταν βοηθητικά και περάσαμε πραγματικά πολύ καλά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom