Aegean - Όλες οι πτήσεις εσωτερικού με έκπτωση έως 50%!

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ευτυχώς, αυτά που έκλεισα πριν ένα μήνα στην ίδια τιμή ακριβώς, :icon_evil::shock:
Το ενδεχόμενο να έχουν κλείσει το ίδιο εισιτήριο καμια 20αρια άτομα ακόμα μέσα σε αυτόν τον ένα μήνα και να έχει αλλάξει η τιμή του;;;

Η μόνη βάσιμη υποψία για απάτη είναι κάποιος να έχει δει τα ενδιαφερόμενα εισιτήρια Τρίτη να κάνουν 100 ευρώ και Τετάρτη να βγάζει προσφορά η Aegean (η κάθε Aegean) 50% και να λένε 100 ευρώ με 50% έκπτωση.. Όλα τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Αυτό που είδα εγώ πάντως είναι πως δεν υπόκεινται όλοι οι ναύλοι στην προσφορά, όπως και σ' αυτήν της προηγούμενης εβδομάδας για το εξωτερικό έτσι και τώρα. Μόνο όσοι έχουν την ένδειξη promo.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.271
Likes
7.883
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Το ενδεχόμενο να έχουν κλείσει το ίδιο εισιτήριο καμια 20αρια άτομα ακόμα μέσα σε αυτόν τον ένα μήνα και να έχει αλλάξει η τιμή του;;;

Η μόνη βάσιμη υποψία για απάτη είναι κάποιος να έχει δει τα ενδιαφερόμενα εισιτήρια Τρίτη να κάνουν 100 ευρώ και Τετάρτη να βγάζει προσφορά η Aegean (η κάθε Aegean) 50% και να λένε 100 ευρώ με 50% έκπτωση.. Όλα τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε.
Ορέστη από την Κρήτη σ ευχαριστώ για την διευκρίνηση σου, αλλά ποστάρισα γιατί είμαι στην μόνη βάσιμη υποψία ! Και δεν έχω για να λέω. Φιλικά 😍
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.369
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom