Aegean - Καλοκαίρι στην Ελλάδα

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Πετάξτε σε 17 προορισμούς με 44 Ευρώ με την Aegean.

Όσοι δεν πρόλαβαν να προγραμματίσουν ακόμη τις καλοκαιρινές τους διακοπές, ήρθε η στιγμή! :clap:


Η προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις εσωτερικού από/προς Αθήνα & Θεσσαλονίκη, ισχύει για κρατήσεις έως 30/06/2009 και για πτήσεις από 01/07/2009 έως 30/09/2009. *Ο ναύλος ισχύει για απλή μετάβαση, περιλαμβάνει όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 6? ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. *Η προσφορά αφορά στις απευθείας πτήσεις από Θεσσαλονίκη προς τους προορισμούς: Αθήνα, Ηράκλειο, Χανιά, Κω, Μυτιλήνη, Ρόδο.
 
Last edited by a moderator:

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
αλλη προσφορά είναι αυτή???

δεν είναι αυτή που διαφημίζει το site???

έχει πάντως πολύ πράγμα η aegean.. ριχνετε ματιες... εγω τσιμπησα μια θεσ/νικη και μια γιαννενα για μες το καλοκαιρι με 57 ευρω (εκαστο) πηγαινε-ελα...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ναί,τώρα μου έσκασε και το μήνυμα αφού ειμαι fun της...αλλα τζίφος..εξαρτάται που θα πάς και πότε ...για χανιά ας πούμε...έχει μόνο έξω στο φτερό και δεν θέλω γιατί έχω υψοφοβία!!!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Για Χανιά που ψάχνω εγώ ξεφεύγουν οι τιμές...

Δεν είναι προσφορές αυτές.

Γμτ... :(
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Για Χανιά που ψάχνω εγώ ξεφεύγουν οι τιμές...

Δεν είναι προσφορές αυτές.

Γμτ... :(
το ξέρω κεφτεδάκι ....έχω κλείσει απο τον μάρτιο για αύγουστο και σεπτέβρη για να προλάβω κατι τις...τα χανιά έχουν κόσμο και συνέχεια ειναι φούλ τα ανεμοπλάνα...ολα, και όλων των εταιρειών!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.897
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom