Aegean - Παρίσι Χειμώνας 2009-2010

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
awww.aegeanair.com_aegeancms_Uploads_AthensParis_images_mainGR.jpg


[FONT=Arial, sans-serif]Η προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις από/προς Αθήνα για Παρίσι. Ισχύει για κρατήσεις έως 25/10/2009 και για πτήσεις από 10/11/2009 έως 27/03/2010. Εξαιρείται το διάστημα 18/12/09 – 07/01/10 και 12/02/10 – 16/02/10. *Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 10? ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία των ναύλων. Στο ναύλο προσφοράς των 79? δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο. Στο ναύλο προσφοράς των 259? επιτρέπονται αλλαγές μόνο στην ίδια κατηγορία ναύλου. Οι πτήσεις στο Παρίσι πραγματοποιούνται προς το αεροδρόμιο Charles de Gaulle.



Aegean Newsletter
 

mina77

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Εμενα γιατι μου βγάζει και 62,72 Φόροι/ Λοιπές Χρεώσεις? Αρα μετ' επιστροφής το εισιτηριο φτάνει στα 140,72 Ευρω.:roll:
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
[FONT=Arial, sans-serif]*Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση

Άρα καλά είναι...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ρε παιδιά ποιο μήνα είναι καλά να κλείσω? ο καιρός τι λέει στας ευρώπας?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
για 19/2 με επιστροφή 21/2
η easy το δίνει 139 για Orly και η Α3 140 και CDG super τιμή για Α3.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τέλεια. Έκλεισα ήδη 2 ΠΣΚ ...
ε είσαι άρρωστος..ανίατη η περιπτωσή σου. ούτε δεμένος στο Κολοσσαίο δεν υπάρχουν ελπίδες..για πες το ιστορικό χαμηλό για Παρίσι ποιο είναι? να περιμένουμε χαμηλότερη τιμή απ' αυτή? να κλεισω κι εγώ να πάω να δω τους ανταγωνιστές..
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
πρός samion : αν θες πραγματικα χαμηλές τιμες η easy για ΠΣΚ Δεκέμβρη τι δίνει 113ευρώ κια για Ιανουαριο και μετα 86 ευρώ κομπλέ αυτες είναι τιμες χαμηλές !!!!!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ε είσαι άρρωστος..ανίατη η περιπτωσή σου. ούτε δεμένος στο Κολοσσαίο δεν υπάρχουν ελπίδες..για πες το ιστορικό χαμηλό για Παρίσι ποιο είναι? να περιμένουμε χαμηλότερη τιμή απ' αυτή? να κλεισω κι εγώ να πάω να δω τους ανταγωνιστές..
Η τιμή της bussiness είναι όντως ιστορικό χαμηλό για απευθείας πτήσεις (κάπου εκεί βγαίνει και η ανταπόκριση της LX, που είναι και σε βολικότερες ώρες [ Η Α3 δεν έχει αναχώρηση πιο μετά από τις 16:00 ... ].

Για την τιμή της economy, υπάρχει και η εύκολη για τα ιστορικά χαμηλά...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
ρε παιδιά ποιο μήνα είναι καλά να κλείσω? ο καιρός τι λέει στας ευρώπας?

Kαλημέρα Ρενάτα. Πέρυσι αρχές Νοέμβρη είχαμε καλό καιρό εκτός από το κρύο τα βράδια.
Γενάρη που ήμουν παλαιότερα, μπορεί να είχε χιόνια αλλά δεν είχα πρόβλημα στις μετακινήσεις μου. Φεβρουάριο πάλι βρήκα θαυμάσιες μέρες (λέμε για Παρίσι έτσι;)
Γενικά στις μεγάλες πόλεις δεν φαίνονται τα ακραία καιρικά φαινόμενα όπως τα ξέρουμε εδώ, τα χιόνια τα αντιμετωπίζουν εύκολα. ο ρυθμός της ζωής της πόλης συνεχίζεται.
απέφυγε γιορτές. μπότες, ζεστό ντύσιμο, ομπρέλα και no problem
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom