Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Εμφανίστηκε μια πτήση που συνδέει απευθείας Αθήνα με Πίζα - Τοσκάνη (PSA) που νομίζω δεν υπήρχε πριν

Η οποία κιόλας επιστροφή 24/8 έχει light 44€. Οριακά μόνο η Σκύρος έτσι
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
204
Likes
1.020
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μια φορά την εβοδομάδα για Innsbruck από 23/12(εποχιακή για χιόνια..).


Aegean Airlines Adds Innsbruck Service From Dec 2023 — AeroRoutes

Και το χειμερινό πρόγραμμα(επιπλέον προορισμοί) για Αίγυπτο.

Aegean Airlines Expands Egypt Network in NW23 — AeroRoutes
Αρπαχτές, μπας και στραβώσει κάνάς πελάτης, τις πλέον άβολες ώρες που αλλιώς θα είχαν τα αεροπλάνα να κάθονται...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αρπαχτές, μπας και στραβώσει κάνάς πελάτης, τις πλέον άβολες ώρες που αλλιώς θα είχαν τα αεροπλάνα να κάθονται...
αντε παλι. αφου στην ειπα 1 φορα επιμενεις κιολας. βρε αθεοφοβε 13.10 ειναι αβολη ωρα? φτανεις απογευμα χειμωνα με φως στο καταλυμα σου. παλι κοιτας την ωρα που βολευει εσενα? και παρασκευη ειναι τελεια για ski week. κερι στο ονομα της θα αναψουμε φετος.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
αντε παλι. αφου στην ειπα 1 φορα επιμενεις κιολας. βρε αθεοφοβε 13.10 ειναι αβολη ωρα? φτανεις απογευμα χειμωνα με φως στο καταλυμα σου. παλι κοιτας την ωρα που βολευει εσενα? και παρασκευη ειναι τελεια για ski week. κερι στο ονομα της θα αναψουμε φετος.
Μπορείς να έχεις τη γνώμη σου. Για εμένα, και τους περισσότερους ανθρώπιυς που την ώρα εκείνη οφείλουν να δουλεύουν, είναι ό,τι χειρότερο.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μπορείς να έχεις τη γνώμη σου. Για εμένα, και τους περισσότερους ανθρώπιυς που την ώρα εκείνη οφείλουν να δουλεύουν, είναι ό,τι χειρότερο.
η πτηση για αυστρια ειναι για σκι, οχι για ξεπετα ΣΚ. τα καταλυματα για σκι πουλανε ΣΚ 2,3πλασια απο τις καθημερινες, δεν τα σπανε, αρα το σκι week απειρως καλυτερα ΚΥ-ΚΥ η ΠΑ-ΠΑ, αυτο ακριβως που πουλαει η aegean (καλυτερα ΠΑ-ΠΑ γιατι εχει κ ξεκουραση αντι ξεθεωμα νυχτα κυριακης πχ) και σε τελεια ωρα μια και καλυτερα να φτανεις μερα σε ορεινο καταλυμα. θα μου πεις τι στα λεω που δεν σου καιγεται καρφακι, απλα δεν ειναι η γνωμη μου, οι ωρες κ η μερα για Αλπεις ειναι τελειες. μονο για σενα δεν ειναι, μην το επαναλαμβανεις.
 

nick07

Member
Μηνύματα
295
Likes
563
Last edited:

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Σε πτησεις κοινου κωδικου, αν η πτηση εκτελειται απο την (καθε) Cyprus, μαζευεις μιλια και δικαιουσαι τα προνομια της silver+gold βαθμιδας;
Όχι, εκτός αν έχει υπάρξει ειδική συμφωνία (για την ώρα όχι).
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.777
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom