Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

dimivar

Member
Μηνύματα
54
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Moscow
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
συγγνωμη γιατι η ειμαι βλακασ και εκανα καποιο λαθοσ η εχουν τρελαθει στην aegean!!! 4 ατομα λονδινο 26-30 δεκεμβριου κοντα στα 3 χιλιαρικα μονο τα αεροπορικα!! πανε καλα????? H british airways το δινει 869!!! τι να πω???
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
συγγνωμη γιατι η ειμαι βλακασ και εκανα καποιο λαθοσ η εχουν τρελαθει στην aegean!!! 4 ατομα λονδινο 26-30 δεκεμβριου κοντα στα 3 χιλιαρικα μονο τα αεροπορικα!! πανε καλα????? H british airways το δινει 869!!! τι να πω???
Χαλαρωστε,ακομα δεν εχουν αναπροσαρμοστει οι τιμες...οπου να ναι θα φανουν οι κανονικες τιμες,ειναι θεμα προγραμματος
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.431
Likes
4.415
συγγνωμη γιατι η ειμαι βλακασ και εκανα καποιο λαθοσ η εχουν τρελαθει στην aegean!!! 4 ατομα λονδινο 26-30 δεκεμβριου κοντα στα 3 χιλιαρικα μονο τα αεροπορικα!! πανε καλα????? H british airways το δινει 869!!! τι να πω???
Πλάκωσαν τα ταξιδιωτικά γραφεία και έκαναν κρατήσεις για τις γιορτές...
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
δεν ειμαι σίγουρη οτι εχει ανοίξει το χειμερινό της προγραμμα... Ίσως να περιμένεις λιγο
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Λογικά τίποτα δεν είναι οριστικό από τις τιμές που δείχνει. Λίγη υπομονή λοιπόν...
 

dimivar

Member
Μηνύματα
54
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Moscow
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
δεν ειμαι σίγουρη οτι εχει ανοίξει το χειμερινό της προγραμμα... Ίσως να περιμένεις λιγο
αφου σου λεβ μπηκα και ειδα εισητηρια!! 26-30 δεκεμβριου για λονδινο 4 ατομα και μου εβγαλε κονα στα 3 χιλιαρικα
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Είναι λογικό η φθηνότερη τιμή Αθήνα - Άμστερνταμ με επιστροφή από τώρα για Νοέμβριο,Δεκέμβριο,Φεβρουάριο να είναι 580 ευρώ;;;

 

dimivar

Member
Μηνύματα
54
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Moscow
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Είναι λογικό η φθηνότερη τιμή Αθήνα - Άμστερνταμ με επιστροφή από τώρα για Νοέμβριο,Δεκέμβριο,Φεβρουάριο να είναι 580 ευρώ;;;

οχι βεβαια!! μα αμα δεις τα μηνυματα μου απο πανω για αυτο χτυπιεμαι και οριομαι!!!κοιταξε με KLM η αν πεταει για αθηνα δεν ειμαι σιγουροσ transavia airlines!!

Είναι λογικό η φθηνότερη τιμή Αθήνα - Άμστερνταμ με επιστροφή από τώρα για Νοέμβριο,Δεκέμβριο,Φεβρουάριο να είναι 580 ευρώ;;;

τωρα εβαλα 26-30 δεκεμβριου 1 ατομο για αμστερνταμ μου το βραζει η transavia airlines 152 ευρω πηγαινε-ελα και η KLM 237 ευρω!! οποτε ξεχνα την aegean και επελεξε!!
 
Last edited by a moderator:

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
οχι βεβαια!! μα αμα δεις τα μηνυματα μου απο πανω για αυτο χτυπιεμαι και οριομαι!!!κοιταξε με KLM η αν πεταει για αθηνα δεν ειμαι σιγουροσ transavia airlines!!



τωρα εβαλα 26-30 δεκεμβριου 1 ατομο για αμστερνταμ μου το βραζει η transavia airlines 152 ευρω πηγαινε-ελα και η KLM 237 ευρω!! οποτε ξεχνα την aegean και επελεξε!!
οχι βεβαια!! μα αμα δεις τα μηνυματα μου απο πανω για αυτο χτυπιεμαι και οριομαι!!!κοιταξε με KLM η αν πεταει για αθηνα δεν ειμαι σιγουροσ transavia airlines!!


τωρα εβαλα 26-30 δεκεμβριου 1 ατομο για αμστερνταμ μου το βραζει η transavia airlines 152 ευρω πηγαινε-ελα και η KLM 237 ευρω!! οποτε ξεχνα την aegean και επελεξε!!
Αντε παλι να τ αρμεξουμε!!!τι δεν καταλαβαινετε?ειναι πλασματικες οι τιμες,το επομενο διαστημα θα δειτε τις πραγματικες,οχι αλλο καρβουνο
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Νομίζω το εμπεδώσαμε το θέμα των τιμών του χειμερινού προγράμματος της aegean. Παρακαλώ, να μη συνεχίσουμε αυτή τη συζήτηση. Δεν έχει νόημα, είναι κουραστικό.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.911
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Νομίζω ότι διορθώθηκε το πρόβλημα.
Θεσ/νίκη - Στουτγάρδη στα 80 ευρώ με επιστροφή το Νοέμβριο.
 
Μηνύματα
14
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ρέικιαβικ και Τόκιο!!!!!!
ηθελα να εκφρασω ενα παραπονο,που εχω απο την Aegean να μου πειτε και εσεις τη γνωμη σας…

γενικα τη θεωρω πολυ καλη εταιρια…ανετη,οι τιμες σε γενικες γραμμες αρκετα καλες κι παει σε αρκετα μερη...

τα χριστουγεννα φετος τα περασα στο Λονδινο και ειχα τη φαεινη ιδεα να κλεισω το εισιτηριο επιστροφης τη 1η Ιανουαριου με πολυ πρωινη πτηση….κατα τις 10 αν θυμαμαι καλα…κατι που σημαινε πολυ πρωινο ξυπνημα και ενω μια μερα πριν ηταν πρωτοχρονια,που σημαινε ξενυχτι κτλπ…σηκωθηκα τελικα με τα χιλια ζορια…δεν περναγε η ωρα με τιποτα και το μονο,που ηθελα ηταν να μπω στο αεροπλανο να κοιμηθω….καθως κοιμομουν στο μεταξυ οι αεροσυνοδοι ειχαν μοιρασει βασιλοπιτες…ουτε το ειχα παρει χαμπαρι…ξαφνικα ακουγεται απο τα μεγαφωνα το ονομα μου…ειχα κερδισει το φλουρι!!!!

ημουν σε φαση τωρα τι με θελουν…με φωναζουν οι αεροσυνοδοι και μου λενε οτι κερδισα ενα δωρεαν εισιτηριο με επιστροφη απο την aegean και ειχα περιθωριο να το χρησιμοποιησω μεσα στο χρονο…χαρηκα παρα πολυ…στο μεταξυ οι συνεπιβατες με χειροκροτουσαν:p…παιρνοντας το εισιτηριο διαβασα με προσοχη τους ορους…τελικα δεν ηταν και τοσο σουπερ η προσφορα...επρεπε να πληρωσω κανονικα φορο…και μου απαγορευαν να ταξιδεψω σε συγκεκριμενες ημερομηνιες..τις τουριστικες κυριως..λογικο ok…

αποφασιζω να ταξιδεψω στη Βαρκελωνη με το δωρεαν εισιτηριο τον Απριλιο…επιλεγω ημερομηνια,που ηταν free και τους παιρνω τηλεφωνο,γιατι δεν ηξερα ακριβως τη διαδικασια…μου λενε συγγνωμη,αλλα δεν γινεται γιατι πηρατε αργα και το αεροπλανο λογικα θα γεμισει και αλλες δικαιολογιες της πλακας,για να μην γραψω κατι χειροτερο…στο μεταξυ ειχα παρει 1 μηνα πριν…δεν το λες και αργα,αλλα λεω ok δεν πειραζει…με τα πολλα πολλα αποφασιζω να παω διακοπες παλι στη Βαρκελωνη αρχες Οκτωμβρη,που μπορουσα κανονικα και παιρνω τηλεφωνο 4 μηνες πριν για να μην μπορουν να μου πουν τιποτα…εεε εκει εκνευριστικα…’’ναι με συγχωρειτε αν βρεθει χωρος στο αεροπλανο θα σας ειδοποιησουμε 1 βδομαδα πριν’’…ok τα πηρα στο κρανιο..δηλαδη θα εχω πληρωσει εγω ξενοδοχεια,θα εχω ετοιμασει το προγραμμα μου κτλπ και θα περιμενω την aegean τελευταια στιγμη…στο μεταξυ οι οροι δεν λεγαν πουθενα τιποτα τετοιο…ημουν τελειος σωστος σε ολα…δεν φταινε βεβαια οι υπαλληλοι,αλλα ελεος…με τα πολλα μου λενε πως μπορω να χρησιμοποιησω το εισιτηριο για καποια πτηση εντος Ελλαδας…τους λεω ''ααα στην Ελλαδα δεν απαγορευεται δηλαδη''…δεν ειχαν τι να μου πουν…

στην ουσια μου χαν κανει δωρο ενα εισιτηριο,που θα μπορουσα να το χρησιμοποιησω συγκεκριμενες ημερομηνιες(τις λιγοτερο τουριστικες) και θα πληρωνα και τους φορους….οχι και κατι τοσο τρομερο για να εχουν τετοια συμπεριφορα…

δεν κραταω κακια βεβαια θα ξαναταξιδεψω με την Aegean,αλλα αλλη φορα αν κανουν δωρα να τα κανουν στη πραγματικοτητα και οχι για το θεαθηναι...
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.378
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom