All inclusive στην Ελλάδα...

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις.
Η περίοδος που θα ήθελαν να πάνε είναι Ιούλιος ή Αύγουστος.
Θεωρητικά δεν έχουν πρόβλημα να πάνε οπουδήποτε στην Ελλάδα.
Νησιά θα μπορούσαν, αφού υποθέτω ότι το ξενοδοχείο θα μπορούσε να τους παραλάβει από λιμάνι η αεροδρόμιο. Στην Στερεά Ελλάδα θα μπορούσαν να νοικιάσουν αμάξι από Αθήνα.
Για το μπάτζετ τώρα νομίζω ότι δεν θέλουν κάτι οικονομικό, μπορώ να πω μέτριο ίσως και λίγο καλύτερο.
Δεν είπα... είναι ενήλικοι όλοι οπότε δεν τους ενδιαφέρουν παροχές για παιδιά.
Θα ήθελαν σίγουρα παραλία αλλά και πισίνα, κάποιο μπαρ, ίσως γυμναστήριο αλλά και αν έχουν γήπεδο για pickleball η παντελ.
Ίσως οργάνωση κάποιας εκδρομής.
Γενικά δεν νομίζω ότι θέλουν κάτι εξτριμ.
Σας ευχαριστώ!
 
Last edited:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.030
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Sani resort ή Mirragio αλλά το πρώτο δίνει πολύ περισσότερες επιλογές. Το δεύτερο είναι πιο elegant φάση.
 
Last edited:

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Το κόστα Ναβαρίνο (όπως προείπαν) που είναι τοπ. Εκεί το μονό λιμιτ είναι το πορτοφόλι.
Luxury Holidays in Greece | Costa Navarino Greece

Εναλλακτικά,
Κοντά σε εμάς στην παράλια Κατερίνης ένα όμορφο ρεσορτ με πολλές επιλογές διαμονής, έχω μείνει σε τέλος σεζόν για τριήμερο και είναι πολύ όμορφα.
Mediterranean Village - Mediterranean Hotels
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Nομιζω ομως οτι δεν εχει ΑΙ πακετα
Έχει κανα λεπτό τώρα που προσπαθώ να σκεφτώ τι πακέτα τεχνητής νοημοσύνης μπορεί να παρέχει μία ξενοδοχειακή μονάδα.... Μετά κατάλαβα οτι χρησιμοποιείς μία συντόμευση, που είναι διεθνώς γνωστή για άλλο πράγμα απο αυτό για το οποίο την χρησιμοποίησες εσύ.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.997
Έχει κανα λεπτό τώρα που προσπαθώ να σκεφτώ τι πακέτα τεχνητής νοημοσύνης μπορεί να παρέχει μία ξενοδοχειακή μονάδα.... Μετά κατάλαβα οτι χρησιμοποιείς μία συντόμευση, που είναι διεθνώς γνωστή για άλλο πράγμα απο αυτό για το οποίο την χρησιμοποίησες εσύ.
Εδω μιλαμε για ξενοδοχεια ομως
 

Attachments

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Εδω μιλαμε για ξενοδοχεια ομως
Αν δεν μιλούσατε για ξενοδοχεία ακόμα θα απορούσα! Απλά κόλλησα λίγο στην αρχή και για να πω την αλήθεια δεν έχω συναντήσει αυτή τη συντόμευση σε κάτι άλλο πέρα απο την τεχνητή νοημοσύνη.
 

annoula

Member
Μηνύματα
257
Likes
530
Το κόστα Ναβαρίνο (όπως προείπαν) που είναι τοπ. Εκεί το μονό λιμιτ είναι το πορτοφόλι.
Luxury Holidays in Greece | Costa Navarino Greece

Εναλλακτικά,
Κοντά σε εμάς στην παράλια Κατερίνης ένα όμορφο ρεσορτ με πολλές επιλογές διαμονής, έχω μείνει σε τέλος σεζόν για τριήμερο και είναι πολύ όμορφα.
Mediterranean Village - Mediterranean Hotels
Αυτο το 2ο το κοιταζα και εγω για ενα 3ημερο που θα ειμαι Κατερινη.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.763

Porfyria

Member
Μηνύματα
75
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού
Εμείς μόλις περάσαμε 5 μέρες στο Mitsis Selection Alila στη Ρόδο, πρώτη φορά σε AI, και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Εξαιρετικό value for money, τουλάχιστον αυτήν την εποχή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom