articket

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ψαχνοντας βρηκα αυτο!!!

το articket ειναι ενα εισιτηριο που κοστιζει 20 ευρω και
σου εξασφαλιζει εισοδο σε 7 μουσεια!!ισχυει για 6 μηνες απο την πρωτη χρηση του!
συγκεκριμενα ισχυει για τα ακολουθα:

- museu picasso
- la pedrera- caixa catalunya
- fundacio antoni tapies
- macba
- cccb
- mnac
- fundacio joan miro

περισσοτερες πληροφοριες, εδω articketBCN :: Articket Information
εγω που σκοπευω να επισκεφτω τουλαχιστον 4 απο αυτα,
τα υπολογισα και παρολο που εχω μειωμενο εισιτηριο, με συμφερει το articket!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Το είχα δει κι εγώ τότε αλλά το απέρριψα τελικά επειδή τα περισσότερα αφορούσαν εκθέσεις κυρίως με πίνακες, κάποιες από τις οποίες μπορέσαμε να επισκεφτούμε τελικά ακόμη και με δωρεάν είσοδο μια και έτυχε να είμαστε εκεί την πρώτη Κυριακή του μήνα. Νομίζω ότι θα πάρεις αρκετά μεγάλη δόση από τέχνη και μια και το γουστάρεις είναι μια καλή ιδέα για σένα! ;););)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Το είχα δει κι εγώ τότε αλλά το απέρριψα τελικά επειδή τα περισσότερα αφορούσαν εκθέσεις κυρίως με πίνακες, κάποιες από τις οποίες μπορέσαμε να επισκεφτούμε τελικά ακόμη και με δωρεάν είσοδο μια και έτυχε να είμαστε εκεί την πρώτη Κυριακή του μήνα. Νομίζω ότι θα πάρεις αρκετά μεγάλη δόση από τέχνη και μια και το γουστάρεις είναι μια καλή ιδέα για σένα! ;););)
και εγω θα ειμαι εκει την πρωτη κυριακη του μηνα..χμ..θα το σκεφτω και αν δω οτι συμφερει θα βγαλω την καρτα!απλα, οσοι δεν εχετε μειωμενη εισοδο και σας ενδιαφερουν τα συγκεκριμενα μουσεια, να ξερετε οτι το articket σας συμφερει σε καθε περιπτωση!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ναι..τσέκαρε από την λίστα με τις δωρεάν εισόδους τα μουσεία που ανέφερα ότι έχουν δωρεάν εισόδους και δεν αν σε συμφέρει τελικά.

Α...να σου στείλω και με email ένα word αρχείο με διάφορες σημειώσεις μου που θα σε βοηθήσουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom