Bachelor (Μπάτσελορ) party προορισμοί

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.471
Likes
7.932
@tripakias η απορια μου δεν ειναι αν εκανε στριπτιζ στο δικο σου μπατσελορ μια τυχαια χορευτρια, ή η κουμπαρα σου, ή η γυναικα σου αλλα -οπως εχω αναφερει ηδη- γιατι νιωθει καποιος ή καποια την αναγκη να βλεπει ξενους κωλους την παραμονη του γαμου του; Και γιατι ειναι αναγκασμενος -δικη σου λεξη παραπανω- να κανει ο,τι του υπαγορευει η παρεα του.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
@tripakias η απορια μου δεν ειναι αν εκανε στριπτιζ στο δικο σου μπατσελορ μια τυχαια χορευτρια, ή η κουμπαρα σου, ή η γυναικα σου αλλα -οπως εχω αναφερει ηδη- γιατι νιωθει καποιος ή καποια την αναγκη να βλεπει ξενους κωλους την παραμονη του γαμου του; Και γιατι ειναι αναγκασμενος -δικη σου λεξη παραπανω- να κανει ο,τι του υπαγορευει η παρεα του.
1. Οι καλοί μας φίλοι είναι το καλύτερο part της ζωής μας και δεν τους χαλάμε ποτέ χατίρι.
2. Δεν γνωρίζω γιατί νιώθουν οι άλλοι την ανάγκη. Φαντάζομαι ο καθένας έχει τους δικούς του λόγους.
Εμένα απλώς μ' αρέσει το γυμνό σώμα (πάντα, όχι μόνο την παραμονή του γάμου) και όπου είναι νόμιμο επιλέγω να είμαι κι εγώ γυμνός. Δεν υπάρχει κάποιος λόγος όμως. Όπως σ' ένα άνθρωπο αρέσουν τα γλυκά και σε έναν άλλο δεν του αρέσουν, έτσι σε κάποιους αρέσει το γυμνό και σε άλλους όχι.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.470
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
@tripakias γιατι νιωθει καποιος ή καποια την αναγκη να βλεπει ξενους κωλους
το "ξένους" είναι πλεονασμός. γενικά στον κόσμο αρέσει να βλέπει κωλους, φυσικό είναι (και στήθη και αστραγάλους και κοιλιακούς).

Τώρα το "την παραμονή του γαμου" μάλλον δικαιολογία ή έθιμο είναι, νομίζω ότι δε σταματάει κανείς να θαυμάζει ο,τι τον ελκύει ούτε 78 μερες πριν το γάμο, ούτε την επόμενη ούτε 43 χρόνια μετά. Κι η αδερφή μου πήγε σε ένα bachelorette, βγήκε εκεί ένας παίδαρος ντυμένος Ταρζαν και πυροσβεστης, χορεψανε, τριφτηκανε, γελασανε, δε συγχυστηκε κανένας ούτε άκουσα τον άντρα της νεονυμφης (ή οποιασδήποτε άλλης) να γκαριζει για την τοξική θηλυκότητα ή τη θηλυκή τοξικότητα ή κάτι αντίστοιχο. Ενήλικες γυναίκες είναι, με αφορμή ότι μια παντρεύεται βγήκαν και είδαν έναν τύπο να τα βγάζει, τον θαύμασαν αυτόν, την κορμαρα του, το πώς το κουνάει, πόσο το έχει, πώς χορεύει, πώς τις κοιτάει. Αυτααα. δεν ασχολήθηκε κανείς. για την ιστορία οι άντρες την ίδια μέρα πήγαν για καρτ, μετά για μπριζόλες και το βράδυ στο γήπεδο (και μας γκαντεμιασαν, χάσαμε εντός από την Παρτιζαν του Πεκοβις). έκαναν μια "αντρική " έξοδο με πράγματα που συνήθως δεν κάνουν με τις γυναίκες τους , οπως έκαναν κάτι αντίστοιχο οι γυναίκες τους. και το αντίστροφο να γινόταν, να πήγαιναν οι γυναίκες κάπου αλλού και οι άντρες σε στρηπτιζαδικο δε νομίζω ότι θα υπήρχε θέμα. πολύ κακό για το τίποτα ότι πήγαν τρεις φίλοι και είδαν δύο χορεύτριες να τα βγάζουν.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.470
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μεσοβδόμαδο μπάτσελορ ε?
νομίζω συνήθως όταν γίνεται σε μπαρ/εστιατοριο με στριπερ-έκπληξη το σύνηθες αυτό είναι , τα μπαρ δε δέχονται εύκολα σε μέρα υψηλής κατανάλωσης τέτοια χάπεννννινγκ , ούτε υπάρχει ο απαραίτητος χώρος αν είναι πήχτρα κι είναι και μάλλον άβολα.

τώρα που το τσέκαρα όντως χάσαμε αλλά Πεκοβιτς ήταν απόντος.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
νομίζω συνήθως όταν γίνεται σε μπαρ/εστιατοριο με στριπερ-έκπληξη το σύνηθες αυτό είναι , τα μπαρ δε δέχονται εύκολα σε μέρα υψηλής κατανάλωσης τέτοια χάπεννννινγκ , ούτε υπάρχει ο απαραίτητος χώρος αν είναι πήχτρα κι είναι και μάλλον άβολα.

τώρα που το τσέκαρα όντως χάσαμε αλλά Πεκοβιτς ήταν απόντος.
Ναι μάλλον, σε ένα από τα τελευταία που παραβρέθηκα, και ξεκίνησε από ταβερνορεμπετάδικο ήταν Πέμπτη (δεν εμφανίστηκε εκεί στρίπερ βέβαια).
Fun fact: Στο ακριβώς μπροστινό μας τραπέζι, βρισκόταν η μέλλουσα γυναίκα του αδερφού μου, που τότε απλά γνωριζόμασταν.
Ηθικό δίδαγμα: κρατάτε μία πισινή ακόμα και στα μπάτσελορ. Ποτέ δεν ξέρετε ποιος είναι δίπλα σας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.637
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom