ΗΠΑ Back to 1900s - Νέα Υόρκη

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ματινα ...μηπως πρεπει να ανοιγονται ξεχωριστα θεματα για καθε πολη της Αμερικης? ...γιατι θα χανονται οσο μεγαλωνει το θρεντ αυτο.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
mfish μήπως να τα έκανες ξεχωριστά θέματα;
γιατί έτσι είχε ξεκινήσει το portfolio ο kalspiros και τελικά το έσπασε σε ξεχωριστά θέματα γιατί βάρεναν πολύ λόγω των εικόνων και ήταν και δυσεύρετα....
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
mfish μήπως να τα έκανες ξεχωριστά θέματα;
γιατί έτσι είχε ξεκινήσει το portfolio ο kalspiros και τελικά το έσπασε σε ξεχωριστά θέματα γιατί βάρεναν πολύ λόγω των εικόνων και ήταν και δυσεύρετα....
ναι το σκεφτηκα και εγω γιατι ειδικα αμερικη ειναι πολλες πολεις , ηδη στην ασια τα ξεκινησα ξεχωριστα, αν ειναι ευκολο ας τα χωρισει καποιος mod!!!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
ναι το σκεφτηκα και εγω γιατι ειδικα αμερικη ειναι πολλες πολεις , ηδη στην ασια τα ξεκινησα ξεχωριστα, αν ειναι ευκολο ας τα χωρισει καποιος mod!!!!
Done, θα ηθελα να σε ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου που θες να μοιραστεις τη συλλογη σου μαζι μας, προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ και τωρα καταλαβα και τη συμμετοχη σου στο τελευταιο διαγωνισμο φωτογραφιας.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Θα ηθελα να ζουσα σε εκεινη τη ΝΥ..οπως τα βλεπουμε και απο τις ταινιες !
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.296
Likes
1.394
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!!!
 

phoenix

Member
Μηνύματα
69
Likes
46
Τέλειο , άψογο , καταπληκτικό το αφιέρωμα που ξεκίνησες! Μας ταξιδεύεις σε άλλες εποχές:clap: πολλά μπράβο!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.072
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom