Ταϊλάνδη chiang mai ταυλανδη ξερει κανεις?

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ρενατα , αισθανομαι πολυ ταπεινος ταξιδιωτης :roll: μπροστα στις γνωσεις των ...παλαιοτερων μελων :bleh::bleh: ..
συμπτωματικα προχθες κοιτουσα τις ανωτερω πτησεις για να το συνδιασω ---εαν παω μυανμαρ-- για ενα διημερο .
:haha::haha::haha: εξελίξεις βλέπω!!!! απο την μονοήμερη σε διήμερη !!!!!
καλά εκείνη η φάση και η ιστορία σου είναι μακράν η καλύτερη που έχει γραφτεί εδώ μεσα!!
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
:haha::haha::haha: εξελίξεις βλέπω!!!! απο την μονοήμερη σε διήμερη !!!!!
καλά εκείνη η φάση και η ιστορία σου είναι μακράν η καλύτερη που έχει γραφτεί εδώ μεσα!!
renata , ελπιζω φετος να καταφερω να την ολοκληρωσω ...i hope. δεν θελω να κανω δηλωσεις γιατι ολο κατι τυχαινει ....:clap:
 

d4ydr33m3r

Member
Μηνύματα
124
Likes
29
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
η air asia εχει 6 πτησεις καθε μερα ..

- Bangkok (BKK) to Chiang Mai (CNX)



FD 3230

0640 (BKK) 0755 (CNX)

FD 4211

0910 (BKK) 1025 (CNX)

FD 3232

1030 (BKK) 1140 (CNX)

FD 3234

1250 (BKK) 1400 (CNX)

FD 3238

1815 (BKK) 1925 (CNX)

FD 3240

2100 (BKK) 2210 (CNX)
Εαν δεν κανω τρομερο λαθος θυμαμαι οτι ειχε 3 το μεγιστο.. :shock:
Εκτος κ αν με γελαει τοσο η μνημη μου..
Πολυ καλο αυτο δεν ειχα μπει στο site τελευταια να τσεκαρω
 

tub

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Ταξίδι-Όνειρο
Φιλανδια
αχ τι ομορφα οσα γραφετε! ανυποπονω να παω !! :)
θα τα εκτυπωσω να τα εχω και ως οδηγιες εκει για να μην ξεχασω να παω σε κανενα μερος.
σημερα κατεθεσα τα χαρτια μου στο τμημα για το διαβατηριο και θα το εχω απ οτι μου ειπαν την παρασκευη.
εισητηρια εχω βρει σε ενα ελληνικο site με 580 ευρω για chiang mai (φυσικα σταματαει για 1-2 ωρες Bk) , για διαφορες ημερομηνιες, ειναι καλη τιμη? η χρειαζεται να ψαξω και σε καποιο αλλο site ? εχετε καποιο να μου προτεινετε? (ελπιζω αυτα που εχω βρει να υπαρχουν ακομα μεχρι την παρασκευη που θα παρω τον αριθμο διαβατηριου, αλλιως .. τι να κανουμε , θα παρω την επομενη τιμη.
σκευτομαι να μεινω 20 ημερες, οπου θα συμμετεχω και σε καποιου ειδους εθελοντισμο , μηπως να το κανω 30 ημερες? :/
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Να το κάνεις 30 ημέρες! Και ρωτάς;
Άλλη εναλακτική -ο ElGeo μπορεί να σε συμβουλέψει καλύτερα- είναι απο το όμορφο Chiang Rai πως θα βρεθείς στην πανέμορφη Luang Prabang στο Λάος. Ρώτα τον-το έχει κάνει!
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.093
Likes
1.702
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
εισητηρια εχω βρει σε ενα ελληνικο site με 580 ευρω για chiang mai (φυσικα σταματαει για 1-2 ωρες Bk) , για διαφορες ημερομηνιες, ειναι καλη τιμη? η χρειαζεται να ψαξω και σε καποιο αλλο site ? εχετε καποιο να μου προτεινετε? (ελπιζω αυτα που εχω βρει να υπαρχουν ακομα μεχρι την παρασκευη που θα παρω τον αριθμο διαβατηριου, αλλιως .. τι να κανουμε , θα παρω την επομενη τιμη.

Η τιμή είναι πολύ καλή αλλά είναι μέσα οι φόροι;
Επειδή ψάχνω κι εγώ εισητήρια για ΒΚΚ και δεν πέφτουν κάτω από 650 ευρώ, με ποιά εταιρεία τα βρήκε;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.824
Likes
18.776
εισητηρια εχω βρει σε ενα ελληνικο site με 580 ευρω για chiang mai (φυσικα σταματαει για 1-2 ωρες Bk) , για διαφορες ημερομηνιες, ειναι καλη τιμη? η χρειαζεται να ψαξω και σε καποιο αλλο site ? εχετε καποιο να μου προτεινετε? (ελπιζω αυτα που εχω βρει να υπαρχουν ακομα μεχρι την παρασκευη που θα παρω τον αριθμο διαβατηριου, αλλιως .. τι να κανουμε , θα παρω την επομενη τιμη.

Η τιμή είναι πολύ καλή αλλά είναι μέσα οι φόροι;
Επειδή ψάχνω κι εγώ εισητήρια για ΒΚΚ και δεν πέφτουν κάτω από 650 ευρώ, με ποιά εταιρεία τα βρήκε;
Την ίδια απορία είχα κι εγώ, αλλά είδα ότι για τέλος Ιουνίου η Gulf το δίνει μέχρι τη ΒΚΚ με 526. Ιούλιο όμως, πας σε 634 με Qatar, δεν υπάρχει προς το παρόν καλύτερος ναύλος.
 

tub

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Ταξίδι-Όνειρο
Φιλανδια
στο airtickets.gr με την thai το προβλημα ειναι οτι αυτη η τιμη με περιοριζει να κανω το ταξιδι μονο για 20 ημερες και εχω αρχησει να σκευτομαι το ενδεχομενο να δωσω κατι παραπανω για να εχω περισσοτερες επιλογες , τωρα για τους φορους , δεν εχω ιδεα! στην τιμη που γραφει δεξια ειναι και οι φοροι μεσα?
 

tub

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Ταξίδι-Όνειρο
Φιλανδια
τα εκλεισα τελικα για 20 ημερες για αρχες ιουλιου :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.281
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom