Ιρλανδία Cliffs of Moher - giant's causeway

vagos13

New Member
Μηνύματα
2
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Καλησπέρα παιδιά!!!
Είμαι μέλος 2 χρόνια τώρα σε αυτό το forum και είναι η πρώτη φορά που γράφω κάτι...
Έχω κανονίσει για Δουβλίνο τον Οκτώβρη για τέσσερις μέρες και έχω ακούσει ότι από' κει μπορώ να κλέισω μονοήμερες εκδρομές για τα Cliffs of Moher και giant's causeway. Θα μπορούσα να τα κλείσω απο κάποιο γραφείο εκεί επί τόπου ή μπορεί να μην προλάβαινα γιατί θα ήταν τελευταία στιγμή (πάω Τρίτη και θέλω να τα κλείσω για Πέμπτη και Παρασκευή); Ακόμη, πόσο στο περίπου θα στοίχιζε;
Οποιαδήποτε πληροφορία, θα με βοηθούσε πολύ.
Ευχαριστώ...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ετσι απο περιεργεια το εψαξα και βρηκα αυτο το γραφειο...δινει 45 ευρω την πρωτη εκδρομη και 65 την δευτερη.....τα γραφουν αναλυτικα...http://www.giantscausewaytours.ie/7wonders.aspx
Στη πρώτη διεύθυνση που αναφέρεται στο site ( 37 College Green - πίσω απο την εκκλησία) μπορείς να κλείσεις. Δεν υπάρχει πρόβλημα, πήγαινε 1-2 μέρες πρίν θες να κάνεις την εκδρομή και κλείνεις κανονικά. Κανένα πρόβλημα.
 

vagos13

New Member
Μηνύματα
2
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Έστειλα email στο γραφείο που μου πρότεινε το μέλος karfitsa και μου απάντησαν με τη μία. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, μπορώ να το κλείσω και μια μέρα πριν. Είναι και κοντά στο ξενοδοχείο το γραφείο, οπότε όλα κομπλέ.
Τώρα λοιπόν μετράμε μέρες....
Σας ευχαριστώ πολύ...
 
Μηνύματα
1
Likes
0
Ειναι ονειρο μου να παω στην ιρλανδια...μπορειτε να μου πειτε 2-3 πραγματα για τη χωρα,τον τροπο ζωης και για το αν ειναι ακριβα??? :):) ευχαριστω εκ τον προτερον!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.199
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom