Transavia Transavia - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Ξεκινανε πτησεις απο Θεσσαλονικη προς αμστερνταμ!!!Απο εβδομαδα.
 

ribo7

Member
Μηνύματα
176
Likes
169
Ρε παίδες, παίρνω newsletter από airtickets.gr και λέει: Προσφορά για Παρίσι από 55Ε, για Αμστερνταμ από 70Ε!

Τι ημερομηνίες όμως είναι αυτές οι τιμές?? Πρέπει δηλαδή να ψάξω μόνος μου μία μία τις μέρες (μέχρι 31/3 που είναι η προσφορά) να δω που θα είναι τα 70 ευρώ για Άμστερνταμ? Ε δεν έχει νόημα.. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με προσφορές αεροπορικών γιατί πάντα ταξιδεύω όταν θελήσω και όχι όταν βγει κάποια προσφορά.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.035
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Ρε παίδες, παίρνω newsletter από airtickets.gr και λέει: Προσφορά για Παρίσι από 55Ε, για Αμστερνταμ από 70Ε!

Τι ημερομηνίες όμως είναι αυτές οι τιμές?? Πρέπει δηλαδή να ψάξω μόνος μου μία μία τις μέρες (μέχρι 31/3 που είναι η προσφορά) να δω που θα είναι τα 70 ευρώ για Άμστερνταμ? Ε δεν έχει νόημα.. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με προσφορές αεροπορικών γιατί πάντα ταξιδεύω όταν θελήσω και όχι όταν βγει κάποια προσφορά.
http://www.transavia.com/hv/main/na...dren=0&fromDay=04&opensearchform=true&tab=cal
 

ribo7

Member
Μηνύματα
176
Likes
169
Thanks tripakia! Απλά το newsletter έγραφε να κάνεις την κράτηση στο airticket και είναι σπαστικό να μη σου δίνει τρόπο να βρεις αυτές τις minimum τιμές που αναφέρει..
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ωκεανία
Η τιμή είναι 70 για να πας και για να γυρίσεις άλλα 70 + 5 ευρώ τα τέλη κράτησης ανά πτήση = 150 ευρόπουλα! Ενδεικτικές ημερομηνίες: 4 - 11 Δεκεμβρίου από το sait της transavia. Μόνο με χειραποσκευή! Κοίτα εάν σκεφτείς ότι εμείς στο πρώτο μας ταξίδι στο ΑΜΣ δώσαμε 310 το άτομο με KLM, καλά είναι!
 

billvar

Member
Μηνύματα
132
Likes
166
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Η Transavia ξεκινάει πτήσεις από Παρίσι-Orly προς Θεσσαλονίκη απο 9 Μαίου, 3 φορές την εβδομάδα (Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο)! :clap::clap::clap: Οι πτήσεις έχουν ανέβει ήδη στην σελίδα τους. (Δεν βρήκα κάποιο γενικό θέμα για την Transavia γι αυτό το γράφω εδώ)
 
Last edited:

GioKarais1990

Member
Μηνύματα
21
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ικαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Καλησπέρα παιδια..ειμαι καινουριος στο forum και θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση...Εκλεισα εισητηρια απο τη transavia αλλα δε μου ζητησε αριθμο ταυτοτητας..ουτε οταν εκανα on line check in μου ζητησε αριθμο ταυτοτητας...ειναι να πεταξουμε εγω και η γυναικα μου για Αμστερνταμ τον Μαρτιο κι εχουμε αγχωθει λιγακι γιατι ειναι η πρωτη φορα που κλεινουμε μονοι μας..Μου στειλανε τη κατασταση επιβιβασης και λεει επανω τα ονοματεπωνυμα μας..αλλα δεν μου στειλανε καπου τα εισητηρια..μηπως ειναι νωρις..με παραξενευει που δε μου ζητησανε πουθενα αριθμο ταυτοτητας..τι να κανουμε δλδ να το εκτυπωσουμε και να παμε στο αεροδρομιο κατευθειαν.....Αν μπορει κανεις να βοηθησει..Ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σας κουρασα......
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Μήπως έκανες κάτι άλλο..Check in δεν μπορείς να κάνεις τόσο νωρίς.Απλά σου στένουν την επιβεβαίωση με έναν κωδικό που αποτελείται από γράμματα και αριθμούς,τον οποίο εισάγεις όταν κάνεις online check in,συνήθως 2 μέρες πριν.
http://www.transavia.com/hv/en-eu/check-in
 

GioKarais1990

Member
Μηνύματα
21
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ικαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Μήπως έκανες κάτι άλλο..Check in δεν μπορείς να κάνεις τόσο νωρίς.Απλά σου στένουν την επιβεβαίωση με έναν κωδικό που αποτελείται από γράμματα και αριθμούς,τον οποίο εισάγεις όταν κάνεις online check in,συνήθως 2 μέρες πριν.
http://www.transavia.com/hv/en-eu/check-in
Με χρεωσανε 16 ευρο εκαναcheck in...και μου βαλανε να διαλεξω και τις θεσεις δλδ ολα κανονικα..απλα εγω αναρωτιεμαι γιατι δε μου στηλανε τα εισητηρια και γιατι δε μου ζητησανε αριθμο ταυτοτητας ουτε οταν εκλεισα τα εισητηρια ουτε τωρα που εκανα check in ρε αδερφε..
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom