Ισημερινός Galapagos κρουαζιέρα

BerlinerBear

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Τουρκία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή
Καλησπέρα σε όλους!

Σε λίγες μέρες φεύγω για Μαδρίτη και σε λίγες ακόμα για Ισημέρινο.
Ψάχνω να βρώ μια κρουαζίερα στα Γκαλαπαγκος, αν και εχω βρει πολλές προσφορες... θελω να κανω την σωστη επιλογη, μιας και το ταξιδι εκει ειναι πανακριβο.
θα ηθελα την γνωμη σας.
να παρω την 5μερή κρουαζιέρα ή την 8μερη θα προλάβω να δω τα νησιά σε 5 μέρες ή να επιλέξω την 8μερη για να μην το μετανιώσω μετά.
συνολικα θα μεινω 19 μερες στο Εκουαδορ.

GalapagosCruises.com - Galapagos Promotions and Last Minute Deals
Galapagos Last Minute - Galapagos Natural Life Direct Tour Operator
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
.. πεντε μερες ειναι λιγες οι 8 ειναι αρκετα καλες μια και πας σε αρκετα νησια και εχεις να επιλεξεις και αλλες δραστηριοτητες. Εγω πηγα με το archipelago 1 σε τουρ 8 ημερων αν και ειχε και για 14 μερες τουρ. Να ξερεις οτι μπορει να χρειαστει να μοιραστεις τη καμπινα με καποιον αλλο αν δεν εχεις παρεα...
καλο σου ταξιδι...
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Kαι να δεις αν μπορείς να βγαίνεις και στην ακτή. Κάποια νησιά είναι off limits για τους τουρίστες, οπότε αν περιοριστείς σ'αυτά θα είσαι 8 μέρες στο πλοίο και δεν θα έχεις πατήσει σταθερό έδαφος.
Εννοείται ότι πρέπει να βγείς για να δεις τις ιγκουάνες και τις χελώνες (αν και νομίζω ότι δεν υπάρχουν πια).
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
.. σε μας το προγραμμα ειχε και περιπατους σε νησια και καταδυσεις και βολτα με φουσκωτα κτλ..δεν μειναμε κλεισμενοι μεσα καθολου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom