Hilsen fra København !

philipbit

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Σ ευχαριστώ για τις info και για τον χρόνο σου! Είμαι ζαχαροπλαστης υποθέτω οτι δεν θα εχω πρόβλημα με την γλώσσα
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Φαίδρα για δώσε info για το αν αξίζει να έρθει κανείς Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά στην Κοπεγχάγη. Δεν εννοώ αν θα αξίζει το μέρος, - αυτό είναι σίγουρο - αλλά αν παλεύεται το κρύο. Μην κάνουμε τόσα έξοδα και δεν το ευχαριστηθούμε. Ευχαριστώ!!!
 

Faidra90

Member
Μηνύματα
43
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
?
@philipbit : Δες το Strangas http://strangas.dk είναι κορυφαίος Έλληνας ζαχαροπλάστης εδώ στην Κοπεγχάγη!

@sofianaxos : Βασικά η Κοπεγχάγη θα έλεγα σαν διακοπές δεν έχει κάτι σπουδαίο να δεις, άλλοι λένε καλύτερα Στοκχόλμη για αξιοθέατα κτλ κτλ. Από κρύο συνήθως Χριστούγεννα θα ρίξει τα πρώτα χιόνια, δεν έχει περισσότερο κρύο από Λονδίνο, Παρίσι κτλ αλλά ο καιρός είναι πολύ απρόβλεπτος, μπορεί να έχει μέχρι μαξ 3-4-5 βαθμούς την ημέρα, κρύο αλλά παλεύεται. Στοκχόλμη και πάνω είναι τα απάλευτα!
 

kyr1989

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα.. θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κατά πόσο εύκολο είναι να βρείς έστω και μία απλή δουλειά στη Δανία... Έχω πτυχίο στα Οικονομικά και τελειώνω και το μεταπτυχιακό μου τωρά και σκέφτομαι πολύ σοβαρα τη μετεγκατάσταση... Είναι εύκολο; και ακόμα και μία απλή δουλειά σου εξασφαλίζει καλή ζωη ;;Γενικά τι παίζει; ξερει κανεις να μου πει...; Ευχαριστω....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.812
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom