JUNEYAO AIRLINES-Αθήνα-Σαγκάη για καλοκαίρι 2024

hlmer32

Member
Μηνύματα
101
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος Η.Π.Α.
Έχουμε πληροφορίες για την αξιοπιστία και τις παροχές εντός αεροπλάνου αυτής της εταιρίας γιατί εγώ πρώτη φορά την ακούω;;;
Δε θα ήθελα να ταξιδέψω με τη juneyao αν είναι σαν την scoot.
 

hlmer32

Member
Μηνύματα
101
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος Η.Π.Α.
Προσπαθώ να μπω να κλείσω εισιτήρια αλλά η σελίδα της εταιρίας δείχνει να μη λειτουργεί. Ενώ το skyscanner μου βγάζει κανονικά ημερομηνίες όμως μέσω τρίτων παροχων. Μήπως ξέρει κάποιος τι παιζει;;;
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
469
Likes
1.540
Έχουμε πληροφορίες για την αξιοπιστία και τις παροχές εντός αεροπλάνου αυτής της εταιρίας γιατί εγώ πρώτη φορά την ακούω;;;
Δε θα ήθελα να ταξιδέψω με τη juneyao αν είναι σαν την scoot.
Όσον αφορά την εταιρία, είναι συνεργάτης της Star alliance από το 2017. Ιδρύθηκε το 2005 με μηδενικά σοβαρά περιστατικά μέχρι τωρα και εχει συνολο 91 αεροπλάνα. Εμφανίζεται να μην είναι low cost σύμφωνα με εμπειρίες επιβατων στο TripAdvisor. Θα πετάει στην Αθήνα με 787-9 .
 

hlmer32

Member
Μηνύματα
101
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος Η.Π.Α.
Όσον αφορά την εταιρία, είναι συνεργάτης της Star alliance από το 2017. Ιδρύθηκε το 2005 με μηδενικά σοβαρά περιστατικά μέχρι τωρα και εχει συνολο 91 αεροπλάνα. Εμφανίζεται να μην είναι low cost σύμφωνα με εμπειρίες επιβατων στο TripAdvisor. Θα πετάει στην Αθήνα με 787-9 .
Έχεις δίκιο με λίγο ψάξιμο κι εγώ αυτά κατάλαβα. Βέβαια όσο και να προσπαθώ να μπω στη σελίδα τους για να ψάξω για πτήσεις είναι πρακτικά αδύνατο. Μόνο στο skyscanner μου εμφανίζει πτήσεις από Αθήνα με εκπληκτικές τιμές αλλά μόνο μέσω των ταξιδιωτικών πρακτόρων (trip.com, opodo, mytrip κτλ.). Άρα για μένα άνθρακες ο θησαυρός δε ρισκάρω τα χρήματα μου και το ταξίδι μου στους πράκτορες. Αν έχει βγάλει κάποιος κάποια άκρη ας μας ενημερώσει.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
594
Likes
2.464
Ταξίδι-Όνειρο
???
Υποτίθεται τον άλλο μήνα ξεκινάει τις πτήσεις προς Αθήνα αλλα στο σύστημα δεν υπάρχει το δρομολόγιο …..
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
7.993
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
 

zade

Member
Μηνύματα
160
Likes
696
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου...
Παιδιά το κοίταξα από όλες τις μεριές, είδα και τις διαφημίσεις που έβγαλαν στο wechat και ενώ φαινότα πολύ ενδιαφέρουσες, οι τιμές που έδιναν (400 το άτομο ) ήταν χωρίς φόρους. Πλέον από όσο έχω δει βγάινει από ακριβότερα, έως και αρκετά ακριβότερα από όλες τις άλλες κλασικές αεροπορικές εταιρίες.

Προς το παρόν κοιτάξτε αλλού.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Στις αναζητήσεις σε γνωστό ψαχτήρι μου δίνει την επιλογή για την συγκεκριμένη εταιρεία. Φθηνότερη αν πρόκειται για προορισμό με stopover την PVG αλλά μην φανταστείτε και τίποτα τρελλές διαφορές. Το πρόβλημα προκύπτει όταν πάω να ανοίξω το αγγλικό site της εταιρείας για κράτηση. Αυτό απλά δεν δουλεύει...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom