Kι άλλοι φωτο - διαγωνισμοί

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Επειδή επίκειται και νέα (χειμωνιάτικη) κολλεξιόν.
Να κάναμε εδώ κάποιες προτάσεις για τη θεματολογία των επόμενων διαγωνισμών;
Σιγουρα θα χει ετοιμα πλάνα ο jefe αλλά ας πουμε κι εμεις τις ιδέες μας.
Προτεινω λοιπόν ενας απ τους διαγωνισμους να αφορά περίεργες ή και αστείες φωτό ( που "τράβηξαν" τα μέλη εννοείται).
Συνεχίστε ...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.381
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Iδεες υπαρχουν αρκετες. Αυτο με τις αστειες φωτο που λες θα εχει πλακα , ειδικα εσυ vagantos εχεις χιουμορ ακομα και στο φακο σου!
Θα μου αρεσε και διαγωνισμος φωτος εν κινησει που εχουμε τραβηξει απο καποιο οχημα (μηχανη , τρενο , αυτοκινητο) εγω το κανω συνεχεια (θα το εχετε προσεξει κυριως απο τα κουνημενα βιντεο :haha:).
Επισης φωτος απο αεροπλανο ειναι οι αγαπημενες μου!
 

KONSTANTINA

Member
Μηνύματα
66
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Το καλύτερο φυσικό τοπίο, το πιο εκφραστικό πρόσωπο,ακόμα και φωτογραφίες με βαθύτερο νόημα, να σου αφήνουν "κάτι",να είναι "ψαγμένες"...
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
που επιασα δελφινι εν κινηση πιανεται???:lol:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γενικά οι διαγωνισμοί θα πρέπει να κινούνται γύρω από τα ταξίδια, και να είναι όσο το δυνατόν πιο "ελεύθερου" θέματος, ώστε να έχουν μεγάλη συμμετοχή. Ορισμένες από τις ιδέες σας είναι εξαιρετικές, αλλά δεν ξέρω αν θα έχουν ανταπόκριση από τα μέλη. Ο επόμενος διαγωνισμός πάντως είναι κοντά, οπότε γράψτε τις απόψεις σας εδώ και ίδωμεν. :)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Το καλύτερο φυσικό τοπίο, το πιο εκφραστικό πρόσωπο,ακόμα και φωτογραφίες με βαθύτερο νόημα, να σου αφήνουν "κάτι",να είναι "ψαγμένες"...
αυτή η ιδέα μου αρέσει πολύ και μένα κων/να ..και είναι ευρύ το αντικείμενο ...απεριοριστο :shock:

αναμένομεν!!!!!!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Γενικά οι διαγωνισμοί θα πρέπει να κινούνται γύρω από τα ταξίδια, και να είναι όσο το δυνατόν πιο "ελεύθερου" θέματος, ώστε να έχουν μεγάλη συμμετοχή. Ορισμένες από τις ιδέες σας είναι εξαιρετικές, αλλά δεν ξέρω αν θα έχουν ανταπόκριση από τα μέλη. Ο επόμενος διαγωνισμός πάντως είναι κοντά, οπότε γράψτε τις απόψεις σας εδώ και ίδωμεν. :)
Θα προτεινα για τον επομενο διαγωνισμο να ειναι παλι φωτογραφικος απο αλλη περιοχη,γιατι ειναι πιο ευκολο να ψηφισουν τα μελη.
Και θα ευχηθω αυτη την φορα να παρουν μερος πολλοι περισσοτεροι.
Οσον αφορα τωρα ενα διαγωνισμο με ταξιδιωτικες ιστοριες απο καποια ηπειρο,το θεωρω κομματακι δυσκολο,γιατι,ποιος θα διαβαση 20 η 30 ιστοριες και να αποφασισει ποια ειναι καλυτερη.:shock:Αλλο να τις διαβαζουμε λιγο-λιγο και αλλο μονοκοπανιας.
Εκτος αυτου εμενα προσωπικα μου αρεσουν πανω απο το 50% των ιστοριων,ολοι δινουν τον καλυτερο εαυτο τους.Ψηφιζοντας καποιον σιγουρα θα αδικισω καποιον αλλον.:roll:
Τωρα θα μου πειτε ετσι ειναι ρε φιλε οι διαγωνισμοι.:(

Αμα και οταν ερθει η ωρα για διαγωνισμο ιστοριων θα προτεινα να βραβευθουν οι 10 καλυτερες ιστοριες τουλαχιστον.:rolleyes:
Η αναλογος τον αριθμο των ιστοριων να βραβευθουν οι μισες.:rolleyes:
Αλλα ας δουμε πρωτα τι διαγωνισμος θα ακολουθηση.:D
Και να λαβεται μερος, ναι για σενα το λεω.:haha:
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Μια ιδέα είναι φωτογραφίες με ανθρώπους χαρακτηριστικούς από κάθε τόπο (αδύνατο να φύγουν τα πιτσιρίκια από την Υεμένη από τη μνήμη μου) ή φωτογραφίες τοπίων (με υποκατηγορίες πχ έρημος, αλπικά τοπία, εξοχικά τοπία, παραλίες κλπ) ακόμα και τα μέλη του travelstories σε φωτο χαρακτηριστική από τα ταξίδια τους (εδώ να επιτρέπεται και λίγο photoshop να σουλουπωθούμε λιγάκι :haha:)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.381
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ολοι εχουμε περιπλανηθει σε καποια αγορα , οποτε φωτος απο αγορες και παζαρια που εχουμε βρεθει. Επισης περιεργα μεταφορικα μεσα που εχουμε χρησιμοποιησει ή εχουμε δει στα ταξιδια μας.
 

panosku78

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Ολοι μας εχουμε δει και φωτογραφισει καποιο ηλιοβασιελμα, ειτε απο την Ελλαδα ειτε απο το εξωτερικο. Προτεινω εναν διαγωνισμο για το ομορφοτερο ηλιοβασιλεμα που εχετε δει. Θα ειναι ενδιαφερον να δουμε που βρισκετε η Σαντορινη μας αναμεσα στα χιλιαδες αλλα τοπια του κοσμου
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
renata δεν έχω πάει στην Υεμένη, ούτε το είχα σκεφτεί ποτέ (ούτε ήξερα που είναι) μέχρι που διάβασα το εκπληκτικό travelstory του greeklad και είδα τις φωτογραφίες του. Τώρα πια είναι στο προσωπικό μου top 10.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.736
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom