ΗΠΑ las vegas

chania-2005

Member
Μηνύματα
56
Likes
1
Εγώ πήγα αρχές Ιανουαρίου, πριν από αρκετά χρόνια. Ο καιρός ήταν γλυκός. Την ημέρα είχε ήλιο και θερμοκρασία γύρω στους 17-19 βαθμούς και το βράδυ έκανε λίγο ψύχρα.

Κάνε μια έρευνα στο internet να δεις στατιστικά τί παίζει για την εποχή που σε ενδιαφέρει και βέβαια παρακολούθα και τις προβλέψεις του καιρού κανένα δεκαήμερο πριν φύγεις.
Σ'ευχαριστω πολυ. Θα το κοιτουσα στο νετ ουτως η αλλως, απλα ηθελα να μαθω πιο χειροπιαστα ισως πραγματα, κι απο σας που εχετε ηδη παει
 

valantis3

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπέρα να δώσω τα μπράβο μου για την εξερετικη σελίδα είμαι ένα νεο μέλος
και ήθελα να πληροφορήσω ότι στης 2-6 σεπτεμβριου θα βρίσκομαι στο las vegas για επαγγελματικό ταξίδι δυστυχώς μόνος εαν κάποιος θα βρίσκεται εκεί της ίδιες ημερομηνίες και θέλει ας εποικινονισι μαζί μου
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Επαγγελματιας παικτης του ποκερ εισαι; Δυστυχως δεν θα βρισκομαι εκει...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το Λας Βεγκας εχει ένα από τα καλύτερα εκθεσιακά κέντρα που έχω δει αγαπητέ τριπάκια.
 

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικος
ασχετο αλλα θα ηθελα να παω στο Βεγκας για να με παντρεψει ενας Ελβις

ξερω οτι ο γαμος δεν θα ειχε ισχυ αλλα θα ηταν για το χαβαλε της υποθεσης :haha:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.335
Εισιτήρια για show από που κλείνετε;Από τα ξενοδοχεία;Προκαταβολικά από internet;
Κάποιο site υπάρχει;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Εισιτήρια για show από που κλείνετε;Από τα ξενοδοχεία;Προκαταβολικά από internet;
Κάποιο site υπάρχει;
Εμείς για show που πήγαμε την ίδια μέρα,αγοράσαμε απο κάποιο ισόγειο γραφείο εισιτηρίων στην κεντρική λεωφόρο.Απ´ότι μου είπαν ήταν πιο οικονομικά.Και βγάζουν και προσφορές.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.335
Εμείς για show που πήγαμε την ίδια μέρα,αγοράσαμε απο κάποιο ισόγειο γραφείο εισιτηρίων στην κεντρική λεωφόρο.Απ´ότι μου είπαν ήταν πιο οικονομικά.Και βγάζουν και προσφορές.
Ευχαριστώ.Κοίταζα την expedia.Ποιο show είδατε και πότε περίπου;
 

mitsakos

Member
Μηνύματα
42
Likes
7
Εισιτήρια για show από που κλείνετε;Από τα ξενοδοχεία;Προκαταβολικά από internet;
Κάποιο site υπάρχει;
ένας τρόπος είναι online,
ο άλλος πας στα εκδοτήρια στο ξενοδοχείο που έχει το show που θες και αγοράζεις τα εισιτήρια, εκεί πολύ πιθανό να βρεις προσφορές.
από έχει πάρα πολλά απο μάγους όπως ο chris Angel που είναι και Ελληνας (δεν είναι τόσο εντυπωσιακό σαν τα επεισόδια στη τηλεόραση που έχει)
επίσης πχ υπάρχουν τα στα 2 το 1 δωρεάν, ακόμα και απο το myvegas παιχνίδι στο facebook σου μπορείς να πάρεις στα 2 το 1 είτε για φαγητό είτε για shows.
μετά απο τραγουδιστές έχει britney spears (καλό show μέτρια εμφάνιση)
επίσης celine Dion (δεν την έχω δει)
και κλασικά το τσίρκο du soleil που είναι μόνιμα εκεί.
επίσης ανάλογα σε πιο ξενοδοχείο θα κλείσεις μπορεί να σου δίνει και εισιτήρια για το show που έχει.
γενικά έχει πολλά show και βρίσκεις εισιτήρια εύκολα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.335
ένας τρόπος είναι online,
ο άλλος πας στα εκδοτήρια στο ξενοδοχείο που έχει το show που θες και αγοράζεις τα εισιτήρια, εκεί πολύ πιθανό να βρεις προσφορές.
από έχει πάρα πολλά απο μάγους όπως ο chris Angel που είναι και Ελληνας (δεν είναι τόσο εντυπωσιακό σαν τα επεισόδια στη τηλεόραση που έχει)
επίσης πχ υπάρχουν τα στα 2 το 1 δωρεάν, ακόμα και απο το myvegas παιχνίδι στο facebook σου μπορείς να πάρεις στα 2 το 1 είτε για φαγητό είτε για shows.
μετά απο τραγουδιστές έχει britney spears (καλό show μέτρια εμφάνιση)
επίσης celine Dion (δεν την έχω δει)
και κλασικά το τσίρκο du soleil που είναι μόνιμα εκεί.
επίσης ανάλογα σε πιο ξενοδοχείο θα κλείσεις μπορεί να σου δίνει και εισιτήρια για το show που έχει.
γενικά έχει πολλά show και βρίσκεις εισιτήρια εύκολα.
Πήγα και έχω γυρίσει ήδη.Τα έκλεισα με expedia.Το zumanity είδαμε τελικά στο New York/New York.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.092
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom