Lufthansa Lufthansa - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Τα πάντα εξαρτώνται από το booking class του εισιτηρίου σου... πάρε τηλέφωνο την αεροπορική...
 

nodaspap

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βενετια
Ταξίδι-Όνειρο
αυστρια ελβετια
Καλησπέρα η LH παει μεσω φρανγκφούρτης και μετα μόναχο και θεσσαλονίκη Πιθανόν να γίνεται ομως πρέπει να κοιτάξεις σε τι class of service είναι το εισητήριο σου....
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
παιδια μια ερώτηση:Θέλω πχ να κλείσω Μόναχο.Για ενα διήμερο η LH μου το δίνει 250 ευρώ το άτομο.Αν κάνω ένα search στο skyscanner μου το δίνει το site της Germanwings 150 ευρώ για τις ίδιες πτήσεις ,τις ίδιες ώρες που γίνεται από το ίδιο αεροπλανο της Lufthansa(το παραπάνω).Που οφείλεται αυτό?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
παει η χαμενη δοξα της ΑΖ εδω και χρονια..
η νεα βασιλισσα της χαμενης αποσκευης: Lufthansa...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Είμαι σε μεγάλο Διλλημα !
Χειραποσκευη or not χειραποσκευη ;
Πως θα αντιμετωπίσω το νέο χτύπημα της μοίρας ;
Αυτο που σε Ολόκληρη την αεροπορική μου ζωη θεωρούσα ως δεδομένο, τώρα έπαψε να υπάρχει !
Σε λίγο θα μας ανακοινώσουν ότι θα απεργησουν και την Πρωτομαγιά
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ευαγγελια said:
Είμαι σε μεγάλο Διλλημα !
Χειραποσκευη or not χειραποσκευη ;
η σιγουρη λυση ειναι χειραποσκευη. αν θελεις και τη μεγαλη βαλιτσα, για σιγουρια τη στελνεις ασυνοδευτη με ΑΖ. τα "προτυπα" γκρεμιζονται αποτομα οπως γκρεμιστηκε παλια αποτομα η ελβετικη εθνικη εταιρεια σε μια νυχτα κ με αφησε αμανατι...και γυρισα με ΑΖ φυσικα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.044
Likes
41.067
Αν επιτρέπει η εταιρία και τσάντα επιπλέον, υποψιάζομαι ότι μπορεί να φτάσει η χειραποσκευή, εφόσον φοράς το πανωφόρι που χρειάζεσαι το κλίμα εκεί. Αυτό σκέφτηκα για Δανία.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.035
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
παει η χαμενη δοξα της ΑΖ εδω και χρονια..
η νεα βασιλισσα της χαμενης αποσκευης: Lufthansa...
Μη επιβεβαιούμενη είδηση (όσο κι αν έψαξα τόσο στο facebook της LH όσο και στο internet), και άσχετη με την αεροπορική (από πότε ένα τρολάρισμα στο internet είναι και είδηση που αφορά μάλιστα την αεροπορική?).

Μολονότι όλες οι αεροπορικές εταιρίες έχουν συμβάντα με misconnected/delayed αποσκευές, η βασίλισα των χαμένων αποσκευών ήταν, είναι, και θα είναι απ' ότι φαίνεται για καιρό ακόμα η Alitalia. Όσο και να σπαμάρει ο Spamion (ρε, άσε το σπαμ και πάρε κάνα τηλέφωνο στα λεωφορεία...)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.969
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom