ΗΠΑ new york χριστούγεννα

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τωρα που θα καταργηθει η βιζα θα το σκεφτω πολυ σοβαρα μια και υπαρχουν φοβερεs ευκαιριεs απο κει για τα νησια τηs καραιβικηs και του ειρηνικου.Οποτε μια βολτιτσα σαν ενδιαμεσοs σταθμοs δεν θα'ναι ασχημα..
Fotini θα περασειs πολυ ωραια και περιμενουμε εντυπωσειs οταν επιστρεψειs!
 

FOTINI

Member
Μηνύματα
68
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ,ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
τώρα που το δολάριο είναι στα down του ιστεύω ότι ειναι η κατάλληλη περίοδος για ταξίδια στην αμερική σκέψου με 1000δολάρια δηλαδή περίπου με 600e τι μπορείς να κάνεις ή με 1000e αν τα κάνεις δολάρια
άν είχα χρόνο θα πήγαινα και αλλού αλλά δεν έχω...κρίμα .....παντως Ουάσινγκτον θα πάω για μία μέρα.....γίνεται χαμός από ευκαιρείες...εισητήρια ρούχα τα πάντα αλλά εμένα δεν με νοιάζουν πολύ προτιμώ να πάω εκεί να περάσω τέλεια και ας μην πάρω τπτ ν αφάωνα διασκεδάσω να περπατήσω τα πάντα...........βέβαια ποτέ δεν λέω ποτέ.....γιατί ως γυναίκα θα ήταν ανόητο να πωκάτι τέτοιο..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Φωτεινή έκανες εξαιρετική επιλογή. Το Lion King είναι από τα πιο εντυπωσιακά θεάματα που έχω δει. Όχι ότι το Phantom of the Opera δεν είναι, αλλά πραγματικά το Lion King είναι top of the top αυτή τη στιγμή.

Επίσης σου προτείνω αν βρεις εισητήρια σε λογικές τιμές για το Mama Mia να τοδεις εκεί. Σίγουρα δε θα έχει καμία σχέση με την παραγωγή που θα έρθει στην Αθήνα.
 

FOTINI

Member
Μηνύματα
68
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ,ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ..
10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΑΣΚΕΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΔΩ......
NAI TO LION KING EINAI SUPER EXΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ
ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αν είναι η ίδια παραγωγή θα με εντυπωσιάσει πάρα πολύ το γεγονός. Θυμάσαι εσύ να έχει εμφανιστεί ποτέ στην Αθήνα παραγωγή αντίστοιχη με αυτές του Broadway ή του west end? Ποτέ απ'ότι θυμάμαι.

Άσε που εκεί θα το δεις με πολύ φτηνότερο εισητήριο από εδώ. :)

Καλά άμα πας μπάσκετ θα σοκαριστείς, είναι τρομερή εμπειρία :D
 

FOTINI

Member
Μηνύματα
68
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ,ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
ναι είδα το cats πάλι στο badminton
to mama mia είναι ο αγγλικός θίασος και θα είναι καλό τώρα τι να σου πω
απο τα πιο συγκλονιστικά θεάματα πάντως που έχω δει ήταν η έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων ΑΘΗΝΑ 2004
αυτό ήταν το κάτι άλλο...........
θα μου πεις ότι το topic είναι για new york αλλά ειλικρινά ήταν ότι καλύτερο έχω δει και επειδή ασχολούμαι και με το χορο γνωρίζω
ήταν απίθανο..............
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν έχεις άδικο για τους ολυμπιακούς αγώνες.

Το Cats που είχα δει εγώ ήταν ωραίο, αλλά καμία μα καμία σχέση με την παραγωγή που έχω δει στο Λονδίνο, πόσο μάλλον με αυτές που θα δεις στη Νέα Υόρκη. :)

Εντυπωσιακό να ξέρεις είναι και το Chicago. :)
 

FOTINI

Member
Μηνύματα
68
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ,ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Σαφώς θα πας στο site του broadway και θα στα στειλουν Ελλάδα
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Φυσικά. Μπορείς επίσης και να τα ψωνίσεις και να τα παραλάβεις από εκεί όταν πας.
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Τέλεια, όταν θα πάω (δυστυχώς όχι πριν απο 2 χρόνια τουλάχιστον) σίγουρα θα το κανονίσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.798
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom