Norwegian Air Norwegian

Konstantinb

Member
Μηνύματα
214
Likes
933
Για πότε θέλεις τα εισιτήρια ? δεν γνωρίζω τί τιμή βρήκες με Norwegian, αλλά θα πρέπει να ξέρεις ότι με το low fare εχει μονο ενα carry-on. Τίποτε άλλο, δηλ, θέση, φαγητό, βαλίτσα τα πληρώνεις παραπάνω. Κοίταξε και Air Serbia που κάνει το δρομολόγιο σε συνεργασία με Etihad.

https://www.airserbia.com/el-GR/eidikes-prosfores-kalyteres-prosfores
επειδή μπερδεύτηκα και στο site τους γράφουν no bags included, έχει μία χειραποσκευή χωρίς την ατομική τσάντα αντικείμενο στο low fare ή απολύτως τίποτα ?
 

Nikitse

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
επειδή μπερδεύτηκα και στο site τους γράφουν no bags included, έχει μία χειραποσκευή χωρίς την ατομική τσάντα αντικείμενο στο low fare ή απολύτως τίποτα ?
Κι εγω στην ιδια φαση ειμαι. Ψαχνω τελευταια στιγμη για να ταξιδεψει ο αντρας μου κι αν βολευει καπως στην τιμη, με το γιο μου. Μολις μπηκα στο σαιτ των αερογραμμων και εβαλα τις ημερομηνιες σα να θελω να κλεισω εισιτήρια. Για να περιλαμβανει το εισιτηριο φαγητο, βαλιτσα, χειραποσκευη και κρατηση θεσης, θα πρεπει να επιλεξεις LowFare+, που σημαινει ακριβοτερο εισιτηριο. Σου παραθετω το λινκ:
ttps://www.norwegian.com/en/ipc/availability/avaday?D_City=ATH&A_City=JFK&D_Day=16&D_Month=201908&D_SelectedDay=16&R_Day=28&R_Month=201908&R_SelectedD
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Αργησε ενα χρονο... καποιοι μειναν με το voucher στο χερι και καποιοι αλλοι περιμένουν και καποια λεφτά;;;
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Εχει ταξιδεψει κανεις με την εταιρεια εκτοτε; Βρισκω κανονικα πτησεις
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.630
Είχα διαβάσει ότι θα ξανά άρχιζε τις πτήσεις από την άνοιξη που μας πέρασε, αλλά δεν είχα δώσει
και πολύ σημασία. Το σχέδιο ήταν να μικρύνει και να μειώσει τους προορισμούς.
Λεπτομέρειες άλλες δεν ξέρω.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Βλεπω παντως σχετικα καλες τιμες, για σημερα που την τσεκαρα η πτηση ειναι στην ωρα της και εχει και δωρεαν ακυρωση τις πρωτες 24 ωρες απο τη στιγμη της κρατησης. Not bad
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.540
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom