Pegasus  Pegasus και ταυτότητα - τι παίζει;

lovetravel

Member
Μηνύματα
68
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Νίσυρος , Κως , Κάλυμνος
Όσοι έχουν ταυτότητα δεν μπορούν να κάνουν ηλεκτρονικό check in με την Pegasus. Στο γκισέ υποχρεωτικά και κανένα πρόβλημα.
Είναι σίγουρο αυτό; Κανένα πρόβλημα στο γκισέ;Ακόμα και αν έχουν περάσει 15 χρόνια από την έκδοση της ταυτότητας; Πόση ώρα πριν θα πρέπει να είμαστε αεροδρόμιο;

Αν έχεις διαβατήριο κάνε με διαβατήριο. Αλλιώς στο γκισέ του αεροδρομίου, εκεί που παραδίδεις βαλίτσες για την πτήση της Pegasus
Δεν έχω διαβατήριο! Λέτε να υπάρχει πρόβλημα με την ταυτότητα αν έχουν περάσει 15 χρόνια από την έκδοσή της;
 

pepakos

Member
Μηνύματα
158
Likes
404
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή 🇦🇷
Δεν έχω διαβατήριο! Λέτε να υπάρχει πρόβλημα με την ταυτότητα αν έχουν περάσει 15 χρόνια από την έκδοσή της;
δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα !
ταξιδέψαμε τον Μάρτιο μεγάλη παρέα με pegasus, και μερικοί είχαμε ταυτότητες σαν την δική σου.
κανένα πρόβλημα ούτε με pegasus ούτε στην είσοδο στην Τουρκία.
 

lovetravel

Member
Μηνύματα
68
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Νίσυρος , Κως , Κάλυμνος
δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα !
ταξιδέψαμε τον Μάρτιο μεγάλη παρέα με pegasus, και μερικοί είχαμε ταυτότητες σαν την δική σου.
κανένα πρόβλημα ούτε με pegasus ούτε στην είσοδο στην Τουρκία.
Ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

lovetravel

Member
Μηνύματα
68
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Νίσυρος , Κως , Κάλυμνος
δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα !
ταξιδέψαμε τον Μάρτιο μεγάλη παρέα με pegasus, και μερικοί είχαμε ταυτότητες σαν την δική σου.
κανένα πρόβλημα ούτε με pegasus ούτε στην είσοδο στην Τουρκία.
Να αναφέρω και εγώ ότι πράγματι κάναμε τσεκ ιν στο αεροδρόμιο με τις ταυτότητες και δεν υπήρξε κανένα απολύτως πρόβλημα! Άρα είναι τακτική της συγκεκριμένης εταιρείας να μην επιτρέπει το ηλεκτρονικό τσεκ ιν! Ευχαριστώ όλους όσους απάντησαν στο φόρουμ. Το άγχος μου ήταν τεράστιο γιατί κάποια τουριστικά γραφεία ζητούν ταυτότητες δεκαπενταετίας!
Ευχαριστώ και πάλι!
Καλά ταξίδια να έχουμε!
 

tasnik

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Να αναφέρω και εγώ ότι πράγματι κάναμε τσεκ ιν στο αεροδρόμιο με τις ταυτότητες και δεν υπήρξε κανένα απολύτως πρόβλημα! Άρα είναι τακτική της συγκεκριμένης εταιρείας να μην επιτρέπει το ηλεκτρονικό τσεκ ιν! Ευχαριστώ όλους όσους απάντησαν στο φόρουμ. Το άγχος μου ήταν τεράστιο γιατί κάποια τουριστικά γραφεία ζητούν ταυτότητες δεκαπενταετίας!
Ευχαριστώ και πάλι!
Καλά ταξίδια να έχουμε!
Πόση ώρα πριν πήγατε τελικά στο αεροδρόμιο για να κάνετε το τσεκ ιν;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom