personal discount voucher LUFTHANSA

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
https://promotion.lufthansa.com/sep10/


έκπτωση 20 ευρώ
Δεν ξέρω πώς δουλεύει, σήμερα το έλαβα και δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτέ Promo Codes
Ελπίζω να φανεί χρήσιμο σε κάποιους
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Στη σελίδα που συμπληρώνεις τα στοιχεία της πιστωτικής, συμπληρώνεις και τον κωδικό του voucher και σου δίνει τη νέα μειωμένη κατά 20e τιμή...
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Εεεεεε, με αυτά που διαβάζω τι να κάνω, θα αναγκαστώ να πεταχτώ μια κεντρική Ευρώπη...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Θα ήθελα να ρωτήσω αν σας δουλεύει ακόμα το πιο πάνω link... δυστυχώς μου βγάζει μόνο κουπόνια με χώρα αναχώρησης τη Λιθουανία...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Θα ήθελα να ρωτήσω αν σας δουλεύει ακόμα το πιο πάνω link... δυστυχώς μου βγάζει μόνο κουπόνια με χώρα αναχώρησης τη Λιθουανία...
Ήταν για τον Σεπτέμβρη...
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Παιδιά έχω θέμα, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει...έχω παραλάβει κωδικό από το Σεπτέμβρη αλλά θέλω να κάνω την κράτηση τώρα και βάζοντας τον κωδικό στο κατάλληλο σημείο μου λέει ότι δεν ισχύει πλέον. Έπρεπε λέτε η κράτηση να γίνει την ίδια μέρα που έλαβα τον κωδικό; Οι υπόλοιποι έτσι κλείσατε;
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Παιδιά έχω θέμα, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει...έχω παραλάβει κωδικό από το Σεπτέμβρη αλλά θέλω να κάνω την κράτηση τώρα και βάζοντας τον κωδικό στο κατάλληλο σημείο μου λέει ότι δεν ισχύει πλέον. Έπρεπε λέτε η κράτηση να γίνει την ίδια μέρα που έλαβα τον κωδικό; Οι υπόλοιποι έτσι κλείσατε;
Ειδες το μαιλ που σου εστειλαν με τον κωδικο τι γραφει; Εκει σου λεει απο ποτε μεχρι ποτε μπορεις να το χρησιμοποιησεις και για ποια περιοδο:
Τουλαχιστον το δικο μου γραφει αυτο, εκτος απο το Spain, τα υπολοιπα θα ειναι κοινα.
The voucher can be redeemed between 22/09/2010 and 29/10/2010.
Travel must be between 01/11/2010 and 28/02/2011.
Vouchers are only valid for itineraries where all flights are operated by Lufthansa, Lufthansa Italia and Lufthansa Regional Partner (incl. Lufthansa City Line and Eurowings).
The voucher is only valid for flights departing in Spain.
Black-out date for travel 22/12/2010 - 09/01/2011
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ειδες το μαιλ που σου εστειλαν με τον κωδικο τι γραφει; Εκει σου λεει απο ποτε μεχρι ποτε μπορεις να το χρησιμοποιησεις και για ποια περιοδο:
Τουλαχιστον το δικο μου γραφει αυτο, εκτος απο το Spain, τα υπολοιπα θα ειναι κοινα.
The voucher can be redeemed between 22/09/2010 and 29/10/2010.
Travel must be between 01/11/2010 and 28/02/2011.
Vouchers are only valid for itineraries where all flights are operated by Lufthansa, Lufthansa Italia and Lufthansa Regional Partner (incl. Lufthansa City Line and Eurowings).
The voucher is only valid for flights departing in Spain.
Black-out date for travel 22/12/2010 - 09/01/2011

Ναι, το ίδιο έλαβα ακριβώς με τη διαφορά ότι μου λέει Ελλάδα. Είμαι μέσα σε όλες τις ημερομηνίες αλλά το voucher μου βγαίνει invalid! Πήρα την εταιρία κ μου είπε ένας που μίλησα στ αγγλικά ότι δεν μπορεί να βοηθήσει. Θα δοκιμάσω πάλι στα ελληνικά αλλά ήθελα να δω πώς έγιναν οι κρατήσεις από τους υπόλοιπους που τα κατάφεραν!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.058
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom