ΗΠΑ Roadtrip στην Florida και λίγο από Μπαχάμες μαζι με τον Έκτορα! (6ετών)

jimakos

Member
Μηνύματα
196
Likes
1.002
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!
Παρακαλώ να μεταφερθεί το post στις ιστορίες της Κεντρικής και Βόρειας Αμερικής.
Ευχαριστώ
 

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
422
Likes
512
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Υπέροχο ταξίδι! Με πολλές αναμνήσεις και ιδίως για τον μικρό σας!

Αν μπορείτε, θα ήταν χρήσιμο για μελλοντικούς ταξιδιώτες στην περιοχή, να αναφέρετε το πού μείνατε και εντυπώσεις
 

aristopa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα και από μένα! Μαϊάμι κανκουν σε κάνα 2 μηνο ταξιδεύω και θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το συνάλλαγμα.. είναι καλύτερα να αλλάξω χρήματα αεροδρόμιο ή να έχω χρήματα σε κάρτα τύπου binance revolut?
 

Roadrunner

Member
Μηνύματα
60
Likes
15
Καλημέρα ! Εξαιρετική ιστορία για Φλόριντα. Έχω μια ερώτηση συγγενικό μου πρόσωπο θα μεταβεί τον Ιούνιο στο Ορλάντο για 4 ημέρες καθαρές (πέντε συνολικά ) για επαγγελματικούς λόγους .Πιστεύετε αξίζει να πάω και εγώ ; Το πρόβλημα είναι ότι θα λείπει για εργασία σχεδόν όλη την ημέρα όποτε θα είμαι μόνος μου θεωρητικά .Έχει πράγματα να δω και να κάνω ; Αξίζει το κόστος των εισιτηρίων στην ουσία για τέσσερις ημέρες Ορλάντο μόνος; Κοντινοί προορισμοί που θα μπορούσα να δω ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
 

jimakos

Member
Μηνύματα
196
Likes
1.002
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!
Καλημέρα ! Εξαιρετική ιστορία για Φλόριντα. Έχω μια ερώτηση συγγενικό μου πρόσωπο θα μεταβεί τον Ιούνιο στο Ορλάντο για 4 ημέρες καθαρές (πέντε συνολικά ) για επαγγελματικούς λόγους .Πιστεύετε αξίζει να πάω και εγώ ; Το πρόβλημα είναι ότι θα λείπει για εργασία σχεδόν όλη την ημέρα όποτε θα είμαι μόνος μου θεωρητικά .Έχει πράγματα να δω και να κάνω ; Αξίζει το κόστος των εισιτηρίων στην ουσία για τέσσερις ημέρες Ορλάντο μόνος; Κοντινοί προορισμοί που θα μπορούσα να δω ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
Αν ρωτάς εμένα πιστεύω πως πάντα αξίζει αλλά αυτό είναι υποκειμενικό.
Σίγουρα θα βρεις ενδιαφέροντα πράγματα να κάνεις.
Disneyland
Universal studios
Porto Canaveral
Ίσως κάποιον αγώνα μπάσκετ με τους Orlando Magic
Ακόμα και πτήση με το ελικόπτερο όπως εμείς και σίγουρα πολλά πολλά άλλα πράγματα.
Τώρα ως αναφορά το κόστος....
Αυτό το ξέρεις μόνο εσύ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.403
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom