Sky Express: 1 +1 εισιτήρια με Vodafone CU

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Αν έχω καταλάβει σωστά, σε μια πτήση π.χ Αθηνα - Αστυπάλαια με συνολικό κόστος πήγαινε - έλα για 2 άτομα στα 400 ΕΥΡΩ, βγαίνει τελική τιμή με την προσφορά στα 200 ΕΥΡΩ ;
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.364
Likes
3.409
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Αν έχω καταλάβει σωστά, σε μια πτήση π.χ Αθηνα - Αστυπάλαια με συνολικό κόστος πήγαινε - έλα για 2 άτομα στα 400 ΕΥΡΩ, βγαίνει τελική τιμή με την προσφορά στα 200 ΕΥΡΩ ;
Μου φαίνεται ίδια ακριβώς με την προσφορά που έχει το Vodafone Cu και στα ακτοπλοϊκά για την Blue Star Ferries. Το ενδιαφέρον είναι ότι κυκλοφορουν και φήμες για εξαγορά της Attica Group (δηλαδή Blue Star ferries, superfast & hellenic seaways) από τον όμιλο της sky express. Ίσως τελικά αυτές οι φήμες να μην είναι τόσο ανυπόστατες
 

DELIDEB

Member
Μηνύματα
70
Likes
102
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Αν έχω καταλάβει σωστά, σε μια πτήση π.χ Αθηνα - Αστυπάλαια με συνολικό κόστος πήγαινε - έλα για 2 άτομα στα 400 ΕΥΡΩ, βγαίνει τελική τιμή με την προσφορά στα 200 ΕΥΡΩ ;

Καλησπέρα, καλή χρονιά με υγεία και πολλά ταξίδια!
Χρησιμοποιήσαμε την προσφορά τον Νοέμβριο. Οι φόροι πληρώνονται εξ ολοκλήρου, το κουπόνι ισχύει για πτήσεις εντός των επόμενων 10 ημερών από τη λήψη του και μόνο για τον ακριβό ναύλο SKY Enjoy (οπότε οι αρχικές τιμές είναι αρκετά υψηλές).

Για πτήση Ρόδο - Αθήνα μετ' επιστροφής το εισιτήριο βγήκε 2-3 ευρώ λιγότερο από τον οικονομικό ναύλο. Αν αναλογιστείς ότι είχαμε τσεκαρισμένη βαλίτσα, χειραποσκευή και προσωπικό αντικείμενο συν πρόσβαση στο (υποτυπώδες) lounge, δεν ήταν άσχημα αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι μισή τιμή το εισιτήριο...
 
Last edited:

sdstel

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα! Υπάρχει κάποιος να μου στείλει ένα κωδικο cu? Εχω και εγώ cu αλλά δεν μπορώ να πάρω άλλον μέσα στο μήνα. Θα του χρωστάω ένα κωδικο την επόμενη φορά! Ή μπορώ να του τον πληρώσω. Οποίος μπορεί να βοηθήσει ας μου στείλει μήνυμα προσωπικό.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom