Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

maria91

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
1.936
Μην εχεις αγχος!! Κοιταξτε να περαστε καλα!! Δεν τιθεται θεμα ασφάλειας καθως οπως αναφερθηκε και παραπανω ολες οι εταιρείες υπόκεινται σε παρα πολυ αυστηρους ελεγχους!! Μπορει να υπάρχει θεμα καλης εξυπηρέτησης φερεγγυότητας, ακριβειας (χρονικά μιλώντας) αλλα οχι θεμα ασφάλειας.
Βέβαια προφανώς καποιες εταιρίες προτιμουν '' βαρια '' βιογραφικά οσον αφορα τους πιλοτους αλλα και αυτοί που εργάζονται σε μικροτερες, low cost εταιρίες ειναι προφανως καλοι.
Τα περι καθυστερησεων τα διαβαζω και εγω εδω μεσα πιο πολυ,ολο και πιο συχνα,συνηθως συμβαινουν οταν υπαρχει φορτο εργασιας ή απλα ειναι γραμμη της εταιρειας?εχω πτηση τη παρασκευη να εχω μια εικονα τι ωρα θα φτασω στο προορισμο μου :haha:
 

Maraki_if

Member
Μηνύματα
15
Likes
4
Όταν λέτε να κοιτάμε στο fb για ακυρώσεις και αλλαγές πτήσεων;; Τι εννοείτε;; Το βγάζουν στο fb ως ανακοίνωση;; Δε θα μας ενημερώσουν δηλαδή αν αλλάξει κάτι;
 

Kostass

Member
Μηνύματα
210
Likes
362
Όταν λέτε να κοιτάμε στο fb για ακυρώσεις και αλλαγές πτήσεων;; Τι εννοείτε;; Το βγάζουν στο fb ως ανακοίνωση;; Δε θα μας ενημερώσουν δηλαδή αν αλλάξει κάτι;
Ναι,το ανακοινωνει ο ιδιος ο Ζuckerberg προσωπικα:haha::haha:. Οχι μαρακι δεν ειπα κατι τετοιο,απλως επειδη φαινεται πως η ενημερωση δεν ειναι και το δυνατο τους σημειο και μιας εχω κι εγω μια Αθηνα-Κερκυρα πρεπει να τσεκαρουμε που και που την κρατηση μας για να μη γυρισουμε απραγοι και με τα χερια στις τσεπες απο το αεροδρομιο.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.211
Likes
7.500
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!

maria91

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
1.936
25/6 ΑΤH-HER με το A320neo. Eντυπωσιάσαν οι κόκκινες ζώνες ασφαλείας, καθώς και το κέρασμα που θύμισε παλιές καλές εποχές
Μονο εμας σε πτηση πριν 2 βδομαδες για Κερκυρα δε μας βγαλαν ουτε νερακι? :rolleyes-80:
 

Kostass

Member
Μηνύματα
210
Likes
362
Μονο εμας σε πτηση πριν 2 βδομαδες για Κερκυρα δε μας βγαλαν ουτε νερακι? :rolleyes-80:
Εμ...αυτα ειναι τα "προνομια" οταν ταξιδευεις με τα ολοκαινουργια A320 (neo κιολας)της Sky :bleh:. Τι περιμενες εσυ που ταξιδεψες με το ποταπό atr??
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.787
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Συγνώμη που θα το πω αλλά είναι η χειρότερη ελληνική αεροπορική εταιρεία . Ρίξτε μια ματιά στις κριτικές του tripadvisor και θα καταλάβετε τι εννοώ .
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.327
Likes
14.173
Συγνώμη που θα το πω αλλά είναι η χειρότερη ελληνική αεροπορική εταιρεία . Ρίξτε μια ματιά στις κριτικές του tripadvisor και θα καταλάβετε τι εννοώ .
Μπορεί.Αλλά καλύτερα να λέμε την δικιά μας γνώμη και συγκρεκριμένα.Η αναφορά στο tripadvisor και στις ανώνυμες κριτικές του μπορεί να προκαλέσει προβλήματα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom