Γενικά tour με τρενο στην ευρωπη

xanele

Member
Μηνύματα
28
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω..
Ταξίδι-Όνειρο
παντου!
Γεια σας παιδια..
εχω πολυ καιρο να μπω στο forum και ειδα πολλες αλλαγες..ελπιζω να ειστε ολοι καλα:D:D χρειαζομαι την βοηθεια σας..σκεφτομαστε με μια φιλη μου να επισκεφτουμε 2-3 χωρες στη Ευρωπη με τρενο μεσα σε μια εβδομαδα..εχετε καποια ιδεα για το τι συνδυασμο να κανουμε αν το εχετε κανει και τι λεφτα να χουμε πανω κατω? καθε βοηθεια για το οτιδηποτε καλοδεχουμενη γιατι τωρα ξεκιναμε τον σχεδιασμο :bleh:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μια βδομάδα και 2/3 χώρες? τότε το καλύτερο που σου προτείνω να πας στο τριο Benelux, πιστεύω πως θα χορτάσεις αρκετό τρένο εκεί :)
 

xanele

Member
Μηνύματα
28
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω..
Ταξίδι-Όνειρο
παντου!
χαχαχαχα ναι αλλα να δω και τπτ οχι ολα μεσα απο το τρενο :bleh:!!!! trio Benelux? what is that?? ειμαι ασχετη η μου φαινεται??? :roll:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Belgium
Netherlands
Luxembourg

οι απο στάσεις μεταξύ των πόλεων είναι πολύ μικρές, δλδ πάνω απο 3 ώρες ταξίδι με τρένο δε νομίζω να σου πάρουν.
αυτές οι 3 χώρες έχουν πραγματικά ένα πάρα πολύ καλό δίκτυο σιδηρόδρομων, με άνετα, καθάρα και γρήγορα τρένα
 
Last edited by a moderator:

xanele

Member
Μηνύματα
28
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω..
Ταξίδι-Όνειρο
παντου!
ThanasisU2 σε ευχαριστω πολυ για το tip..ειναι μια πολυ ωραια ιδεα οι τρεις αυτες χωρες.,me interrail το εχεις κανει εσυ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.376
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom