Πολωνία Transfer απο Κρακοβία προς αεροδρόμιο κατόβιτσε

Μηνύματα
20
Likes
1
Καλησπέρα σε ολουε
Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να πάει κανείς από Κρακοβία κατευθείαν στο εροδρομιο του Κατοβίτσε; πόση ώρα διαδρομή και ποιο το κοστος
Η πτήση μου για Αθήνα θα είναι στις 11 το πρωί περιπου
 

vagikou

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Καλησπερα, έχει κάποιος πληροφορίες για transfer από την Κρακοβία προς το αεροδρόμιο του Κατόβιτσε; Και πόσο εχει; Είμαστε δύο 4μελης οικογένειες, που θα μένουμε Κρακοβία αλλά η πτήση του γυρισμού μας είναι στις 9 το πρωί από το Κατόβιτσε. Οπότε θεωρώ ότι η καλύτερη λύση είναι το transfer.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Matuszek bus transfer... Είχαμε κάνει πήγαινε-έλα τη διαδρομή, είναι σίγουρα 2 ώρες με μίνι βαν σε καλή τιμή. Όσο πιο νωρίς το κλείσετε, τόσο καλύτερα! Στα θετικά ότι μας περίμεναν καθώς η πτήση μας καθυστέρησε αρκετά και ο έλεγχος διαβατηρίων ήταν αργός.
 

vagikou

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Matuszek bus transfer... Είχαμε κάνει πήγαινε-έλα τη διαδρομή, είναι σίγουρα 2 ώρες με μίνι βαν σε καλή τιμή. Όσο πιο νωρίς το κλείσετε, τόσο καλύτερα! Στα θετικά ότι μας περίμεναν καθώς η πτήση μας καθυστέρησε αρκετά και ο έλεγχος διαβατηρίων ήταν αργός.
Ευχαριστώ πολύ! Μπαίνω τώρα να το κοιτάξω!

Ευχαριστώ πολύ! Μπαίνω τώρα να το κοιτάξω!
Όντως είχες δίκιο, έκλεισα με 79€ για όλους! Ξέρεις εάν μπορούμε να το πάρουμε μόνο το σταθμό MDA?
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Νομίζω πως οχι! Αναγράφει το stand που θα πρέπει να είστε στο επιβεβαιωτικό email και επειδή βγάζουν αρκετά εισιτήρια θα σας πρότεινα να πάτε 20' νωρίτερα για να μη χρειαστεί να περιμένετε 2ο βαν.
 
Last edited:

vagikou

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Νομίζω πως οχι! Αναγράφει το stand που θα πρέπει να είστε στο επιβεβαιωτικό email και επειδή βγάζουν αρκετά εισιτήρια θα σας πρότεινα να πάτε 20' νωρίτερα για να μη χρειαστεί να περιμένετε 2ο βαν.
Ok, ευχαριστώ πολύ!
 

nikoslet

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα των ταξιδιωτών. Ταξιδεύω στην Πολωνία με κύριο προορισμό την Κρακοβία αλλα οι πτήσεις μου θα είναι από και πρός το αεροδρόμιο του Κατοβίτσε. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τρόπος απευθείας σύνδεσης απο το αεροδρόμιο του Κατοβίτσε προς την πόλη της Κρακοβίας. Υποθέτω θα υπάρχει σίγουρα απο το κέντρο του Κατοβίτσε προς Κρακοβία αλλά θα ήθελα να κερδίσω χρόνο και να φύγω κατευθείαν απο το αεροδρόμιο. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα των ταξιδιωτών. Ταξιδεύω στην Πολωνία με κύριο προορισμό την Κρακοβία αλλα οι πτήσεις μου θα είναι από και πρός το αεροδρόμιο του Κατοβίτσε. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τρόπος απευθείας σύνδεσης απο το αεροδρόμιο του Κατοβίτσε προς την πόλη της Κρακοβίας. Υποθέτω θα υπάρχει σίγουρα απο το κέντρο του Κατοβίτσε προς Κρακοβία αλλά θα ήθελα να κερδίσω χρόνο και να φύγω κατευθείαν απο το αεροδρόμιο. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Καλησπέρα. Ψάξε εδώ:Katowice Airport / By bus
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.019
Likes
6.398
Από δύο ή τρία άτομα και πάνω συμφέρει να πάρετε ταξί, είτε bolt είτε freenow. Κατεβάστε τις εφαρμογές και σύγκρινε τιμές.
 

angela.lad

Member
Μηνύματα
62
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Καλησπέρα συνταξιδιώτες!στην πολύ πρωινή πτήση από Κατοβίτσε της wizz(6πμ) τι κάνατε? διανυκτέρευση Κατοβίτσε ή πόλυ πρωινό τρανσφερ?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.019
Likes
6.398
Καλησπέρα συνταξιδιώτες!στην πολύ πρωινή πτήση από Κατοβίτσε της wizz(6πμ) τι κάνατε? διανυκτέρευση Κατοβίτσε ή πόλυ πρωινό τρανσφερ?
Ε μείνε μια μέρα Κατοβίτσε να τι δεις και αυτό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.410
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom