Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
ωραία τα σκουφιά ....τίποτα γάντια και κάλτσες ;;; παγώσαμεεεε....Χειμώνιασε για τα καλά σήμερα...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οι Ταξιδιωτικοί Οδηγοί βγήκαν πάλι online, σε μια παρόμοια μορφή με αυτήν που είχαν παλιά. Θα τους βρείτε στα φόρουμ της κατηγορίας Αναζήτηση Πληροφοριών. Σιγά σιγά θα μετατραπούν σε ένα καινούριο σύστημα που θα μας βοηθήσει να ταξινομήσουμε τις πληροφορίες που έχουμε, αλλά προς το παρόν προτίμησα να τους βγάλω όπως είναι αντί να καθυστερούν.

http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικοί-Οδηγοί.203/
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Βλέποντας το προφίλ μου,είδα ότι ακολουθώ κάποια μέλη.Πώς έγινε αυτό;Εννοώ,δεν είδα πουθενά την επιλογή "ακολουθήστε αυτό το μέλος" και κατα συνέπεια δε θυμάμαι να επέλεξα κάτι τέτοιο.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Βλέποντας το προφίλ μου,είδα ότι ακολουθώ κάποια μέλη.Πώς έγινε αυτό;Εννοώ,δεν είδα πουθενά την επιλογή "ακολουθήστε αυτό το μέλος" και κατα συνέπεια δε θυμάμαι να επέλεξα κάτι τέτοιο.
Ανεξήγητο.
Το νορμάλ θα ήταν κάποια μέλη (πρόβατα) να ακολουθούν την μικρή τσοπάνα...
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Eίναι που πάμε κόντρα στο σύνηθες:icon_lol:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Βλέποντας το προφίλ μου,είδα ότι ακολουθώ κάποια μέλη.Πώς έγινε αυτό;Εννοώ,δεν είδα πουθενά την επιλογή "ακολουθήστε αυτό το μέλος" και κατα συνέπεια δε θυμάμαι να επέλεξα κάτι τέτοιο.
Επιλογή "ακολουθήστε αυτό το μέλος" υπάρχει όταν πατάς πάνω στο avatar κάποιου ή όταν μπαίνεις στο προφίλ του. Αν δεν έχεις κάνει κάποια τέτοια επιλογή μετά την αλλαγή του forum, τότε είναι μόνο οι φίλοι που είχες στην παλαιότερη μορφή του.
Στο προφίλ σου εμφανίζονται όλοι αυτοί που ακολουθείς και εκεί υπάρχει και επιλογή (αν θέλεις) να μην ακολουθείς πια κάποιον ή και όλους.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Nαι μάλλον οι παλιοί μου φίλοι είναι:icon_wink:
Δεν έχω πρόβλημα,απλά το είχα απορία.
Ευχαριστώ!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.144
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Στο subforum των Ελληνων του εξωτερικου και συγκεκριμενα στο δικο μου για το Παρισι δεν ξερω πως ανοιγω νεο θεμα και μου γραφει κι αυτο You have insufficient privileges to post here. Μια βοηθεια σ' ιλ βου πλαι...
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Στο subforum των Ελληνων του εξωτερικου και συγκεκριμενα στο δικο μου για το Παρισι δεν ξερω πως ανοιγω νεο θεμα και μου γραφει κι αυτο You have insufficient privileges to post here. Μια βοηθεια σ' ιλ βου πλαι...
Για δοκίμασε τώρα...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
To παρόν κλειδώνεται μιας και η παρουσία του αφορούσε τις αλλαγές που έγιναν το Μάιο. :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom