Ισπανία Vamos a Barcelona!

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο !!!!

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.669
Αύριο θα είμαι Besalu & Castellfolli .Είναι δυο μέρη που μου αρέσουν.
Με προβληματισες τώρα με αυτην την φωτογραφία Παναγιωτη. Σκεφτομουν την ημερα που θα παω Figeres να παω μέχρ την Collioure αλλα μήπως ειναι πιο όμορφη η Βesalu;
Αγαπάμε Γαλλία,αλλά όχι για τις παραλίες της.
 

rozela120

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Χαιρετε σε ολουσ θα ηθελα την βοηθεια σας γενικα με το ταξιδι που σκεφτομαι να παω για αρχεσ Ιουνιου στην βαρκελωνη με τη συντροφο μου ..το ταξιδι θα εχει διαρκεια 7 μερες λογικα (ειμαι σε διλημα ακομα) και θα ηθελα να μου προτεινετε τωρα που ειναι νωρισ ακομα πωσ θα ηταν καλυτερα να το οργανωσω ...?Θ αηθελα πολυ να παω σστην Βαλενθια στο ενυδρειο που υπαρχει εκει ..δεν ξερω αν εχει απει καποιος και μπορει αν μου πει αν αξιζει ...σκεφτομαι οτι μπορω να αφιεροσω 1-2 διανικτερευσεις στην Βαλενθια ..Τ ι μου προτεινετε εσεισ ωστε να δω μερη που αξιζουν?Μας αρεσουν γενικα τα παρκα ,οι δραστηριοτητες,η φυση,τα παραξενα ,και δενε χουμε προβλημα με το περπατημα..επισης θα ηθελα να μαθω τι τιμες περιπου παιζουν σε μεταφορα (τρενα,λεωφορια) και στο φαγητο για να ξερω τι θα αντιμετωπισω!σπιτι κσεφτομαι μεσο RBNB ..Δεν εχω κοιταξει ακομα για τιμες..Ευχαριστω!
 

agmi

Member
Μηνύματα
499
Likes
2.443
Αν θυμαμαι καλα €9-10 (κλκρ 2016) οι 10 διαδρομες, με λεωφορειο/μετρο κλπ. Ειναι νομιζω σε ζωνες οι διαδρομες. Οικομικη ειναι η μεταφορα τους ουτε συγκριση με α$$ες Ευρωπαικες χωρες. Το φαγητο ακριβοτερο απο την Ελλαδα, αλλα εξαρτατει & που πας & τι τρως. Αλλα σε γενικες γραμμες μου φανηκε λιγο με πιο πολυ ακριβο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom