Ιταλία Vicenza

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλημέρα σε όλη την παρέα. Επειδή ξέρω πως οι φανς της Ιταλίας είστε μεγάλη δύναμη εδώ μέσα, τι θα είχατε να μου προτείνετε για ταξίδι στη Vicenza τον Ιανουάριο από πλευράς πτήσεων; Βλέπω πως δεν υπάρχουν απευθείας πτήσεις για Βενετία, η οποία είναι πιο κοντά. Άρα η επιλογή είναι Μιλάνο; και μετά, ενοικίαση αυτοκινήτου ή υπάρχει κι άλλος τρόπος; Ευχαριστώ πολύ!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.909
Καλημέρα σε όλη την παρέα. Επειδή ξέρω πως οι φανς της Ιταλίας είστε μεγάλη δύναμη εδώ μέσα, τι θα είχατε να μου προτείνετε για ταξίδι στη Vicenza τον Ιανουάριο από πλευράς πτήσεων; Βλέπω πως δεν υπάρχουν απευθείας πτήσεις για Βενετία, η οποία είναι πιο κοντά. Άρα η επιλογή είναι Μιλάνο; και μετά, ενοικίαση αυτοκινήτου ή υπάρχει κι άλλος τρόπος; Ευχαριστώ πολύ!
Τρενο. Το αεροδρομιο του Bergamo ειναι πιο κοντα.
Γιατι δεν βρισκεις τις απ ευθειας πτησεις για Βενετια? Η Aegean πεταει σταθερα.
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τρενο. Το αεροδρομιο του Bergamo ειναι πιο κοντα.
Γιατι δεν βρισκεις τις απ ευθειας πτησεις για Βενετια? Η Aegean πεταει σταθερα.
Αυτό θα πει ταχύτητα! Έχει και η Ryan απευθείας πτήσεις! Ευχαριστώ πολύ.
 
D

Delmem38110

Guest
Απο βενετια ειναι πιο κοντά. δες επίσης και πτήσεις για τρεβιζο (απο Θεσσαλονίκη εχει) και για μάρκο πόλο.
πως και πας εκεί; αν και πόλη αξιόλογη δεν μαζεύει τουρίστες.
βιομηχανικη με πολλές εκθέσεις.μια απο τις ισχυρότερες οικονομικά περιοχές στην Ιταλία. Μου έλεγε κάποιος και δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ότι ελλαδα και Πορτογαλία μαζί δεν φτάνουν τον πλούτο της περιοχής.
οπωσδήποτε αυτοκίνητο χρειάζεστε. Αν μείνεις μέρες πας μια βόλτα στη Πάδοβα η στη Βερόνας που ειναι δίπλα. αυτοκινητόδρομος Α4. Μισή ώρα απόσταση περίπου η κάθε μια.
μικρές πόλεις στα πέριξ να δεις επίσης ειναι το σκιο (παίρνεις τη βαλνταστικο) το τιενε με όμορφο ιστορικό κέντρο και φυσικά το μπασανο ντελ γκραπα.
για ψώνια στο μεγάλο εμπορικό κέντρο λέ πιραμιντι.
επισης Είσαι σε απόσταση αναπνοής απο το αζιαγκο για μονοήμερη.
τον Ιανουάριο μπορεί να έχει πολύ ομίχλη Παντού σε όλο τον ιταλικό βορά.
να περάσεις όμορφα.
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Απο βενετια ειναι πιο κοντά. δες επίσης και πτήσεις για τρεβιζο (απο Θεσσαλονίκη εχει) και για μάρκο πόλο.
πως και πας εκεί; αν και πόλη αξιόλογη δεν μαζεύει τουρίστες.
βιομηχανικη με πολλές εκθέσεις.μια απο τις ισχυρότερες οικονομικά περιοχές στην Ιταλία. Μου έλεγε κάποιος και δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ότι ελλαδα και Πορτογαλία μαζί δεν φτάνουν τον πλούτο της περιοχής.
οπωσδήποτε αυτοκίνητο χρειάζεστε. Αν μείνεις μέρες πας μια βόλτα στη Πάδοβα η στη Βερόνας που ειναι δίπλα. αυτοκινητόδρομος Α4. Μισή ώρα απόσταση περίπου η κάθε μια.
μικρές πόλεις στα πέριξ να δεις επίσης ειναι το σκιο (παίρνεις τη βαλνταστικο) το τιενε με όμορφο ιστορικό κέντρο και φυσικά το μπασανο ντελ γκραπα.
για ψώνια στο μεγάλο εμπορικό κέντρο λέ πιραμιντι.
επισης Είσαι σε απόσταση αναπνοής απο το αζιαγκο για μονοήμερη.
τον Ιανουάριο μπορεί να έχει πολύ ομίχλη Παντού σε όλο τον ιταλικό βορά.
να περάσεις όμορφα.
Για δουλειά πρέπει να γίνει, δεν είναι ταξίδι αναψυχής, είναι για έκθεση! Σε ευχαριστώ πολύ, για μία ακόμα φορά με επιβεβαιώσατε, τις πληροφορίες που παίρνω από εδώ δεν τις βρίσκω πουθενά!
 
D

Delmem38110

Guest
Για δουλειά πρέπει να γίνει, δεν είναι ταξίδι αναψυχής, είναι για έκθεση! Σε ευχαριστώ πολύ, για μία ακόμα φορά με επιβεβαιώσατε, τις πληροφορίες που παίρνω από εδώ δεν τις βρίσκω πουθενά!
η έκθεση είναι κοντά στην έξοδο είσοδο Vicenza ovest τησ Α4. εκεί κοντά γίνετε και η έκθεση χρυσού. εκτός και πας κάμπου αλλού. πρέπει να έχει και ξενοδοχείο κοντά δεν είμαι σίγουρος,
αλλά και κέντρο να μείνεις δεν είναι μακριά..
αυτοκίνητο απαραίτητο κατά τη γνώμη μου. 15 λεπτά για την έκθεση περίπου.
έχει πάντα κίνηση αλλά επειδή ο δρόμος οδηγεί στον αυτοκινητόδρομο κινείσαι γρήγορα.
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
η έκθεση είναι κοντά στην έξοδο είσοδο Vicenza ovest τησ Α4. εκεί κοντά γίνετε και η έκθεση χρυσού. εκτός και πας κάμπου αλλού. πρέπει να έχει και ξενοδοχείο κοντά δεν είμαι σίγουρος,
αλλά και κέντρο να μείνεις δεν είναι μακριά..
αυτοκίνητο απαραίτητο κατά τη γνώμη μου. 15 λεπτά για την έκθεση περίπου.
έχει πάντα κίνηση αλλά επειδή ο δρόμος οδηγεί στον αυτοκινητόδρομο κινείσαι γρήγορα.
Ναι, γι΄αυτή την έκθεση κάνω την έρευνα. Μου έχουν πει για ένα ξενοδοχείο Gregori νομίζω εκεί κοντά.
 
D

Delmem38110

Guest
Ναι, γι΄αυτή την έκθεση κάνω την έρευνα. Μου έχουν πει για ένα ξενοδοχείο Gregori νομίζω εκεί κοντά.
βρες ακριβώς που είναι η έκθεση σου
από ότι κοίταξα στην μπουκινγ έχει αρκετά καταλύματα τώρα.
σαν κεντρικό δίνει το alfa fiera hotel. βλέπεις και κρίνεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.800
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom