Vodafone CU - BLUE STAR

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλημέρα. Θα ήθελα μια εξυπηρέτηση από οποίον μπορεί και θέλει να βοηθήσει. Ψάχνω έναν κωδικό CU και όχι THANK YOU για να τον βάλω στην BLUE STAR για Αμοργό και δεν μπορώ να βρω με τίποτα από γνωστό μου. Σε όποιον θα ήταν εύκολο θα με βοηθούσε πολύ. Ευχαριστώ πολύ :D
 
Last edited:

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Δυστηχως δεν εχω CU πλεον (και δεν με συμφαιρει πλεον για κωδικους για simply burger) εαν δεν βρεις απο εδω κωδικο μπορεις να ζητησεις και απο το φορουμ του insomnia.grr
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Καλημέρα. Θα ήθελα μια εξυπηρέτηση από οποίον μπορεί και θέλει να βοηθήσει. Ψάχνω έναν κωδικό CU και όχι THANK YOU για να τον βάλω στην BLUE STAR για Αμοργό και δεν μπορώ να βρω με τίποτα από γνωστό μου. Σε όποιον θα ήταν εύκολο θα με βοηθούσε πολύ. Ευχαριστώ πολύ :D
Έχεις μήνυμα..
 

thepanas

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Καλησπέρα! Μηπως μπορεί κάποιος να μου παρέχει ένα ενεργοποιημένο κουπονι cu blue star 1+1 που ίσως να μη χρειάζεται ? Θα ήμουν ιδιαίτερα ευγνώμων :)
 

pico

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Προσπαθώ να παρω κωδικούς από Vodafone για blue star αλλά θέλει πολύ τύχη αν κάποιος/κάποια έχει κωδικούς αλλά δεν θα τους χρησιμοποιήσει να μου στείλει μνμ!
 

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Καλημέρα!!!Μήπως έχει κάποιο μέλος κωδικό vodafone 1+1 για την blue star που να μην χρησιμοποίησε και να είναι ενεργός;Ευχαριστώ πολύ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.691
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom