Wizz Air WizzAir -- Πληροφορίες - Ερωτήσεις

maria91

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
1.936
Ευχαριστώ, πέρα από τον έλεγχο αποσκευών και το gate θα χρειαστεί να πάω κάπου αλλού? Το wizz priority έχω πάρει.
Μπαινεις αεροδρομιο,τσεκαρεις σε ποιο gate ειναι η πτηση σου,περνας απο ελεγχο και απλα περιμενεις την επιβιβαση..αν εχεις priority μπαινεις και απο τους πρωτους μεσα στο αεροπλανο,αν δε κανω λαθος!χειραποσκευη πανω στο ντουλαπακι απο τις θεσεις,το προσωπικο σου αντικειμενο απο κατω απο τη θεση.
 

maria578

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Μπαινεις αεροδρομιο,τσεκαρεις σε ποιο gate ειναι η πτηση σου,περνας απο ελεγχο και απλα περιμενεις την επιβιβαση..αν εχεις priority μπαινεις και απο τους πρωτους μεσα στο αεροπλανο,αν δε κανω λαθος!χειραποσκευη πανω στο ντουλαπακι απο τις θεσεις,το προσωπικο σου αντικειμενο απο κατω απο τη θεση.
Ωραία σας ευχαριστώ πάρα πολύ
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.421
Likes
4.405
Έχει ταξιδέψει κάποιος πρόσφατα με την wizz air? Έχει ακυρωθεί κάποια πτήση?
Αρκετές ακυρώνονται ή αλλάζουν ώρα, αλλά δύσκολα για πτήσεις που είναι προγραμματισμένες να πραγματοποιηθούν προσεχώς (επόμενες 2 εβδομάδες)
 

maria578

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Αρκετές ακυρώνονται ή αλλάζουν ώρα, αλλά δύσκολα για πτήσεις που είναι προγραμματισμένες να πραγματοποιηθούν προσεχώς (επόμενες 2 εβδομάδες)
Μήπως ξέρεις, αν σε μια πόλη γίνει lockdown θα γίνουν οι πτήσεις ή όχι?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.421
Likes
4.405
Μήπως ξέρεις, αν σε μια πόλη γίνει lockdown θα γίνουν οι πτήσεις ή όχι?
Μπορεί ναι, μπορεί όχι. Υπάρχουν επιβάτες οι οποίοι πρέπει να επιστρέψουν στη βάση τους, ενώ κάποιοι ταξιδεύουν για επαγγελματικούς λόγους κι όχι για αναψυχή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.889
Likes
40.631
Χρησιμοποιησα το credit που ειχα για να αγορασω πτησεις. Το υπολοιπο, 12 ευρω, δεν μου ηρθε ειδοποιηση να το πληρωσω με την πιστωτικη μου.
Παρολα αυτα πηρα αριθμο κρατησης και φαινετσι στη διαχειριση.

Ηρθε στη συνεχεια ενα μειλ που αναφερει οτι εκκρεμμει η πληρωμη των 12 ευρω και πρεπει να τα εξοφλησω εως 2 μερες πριν την πτηση αλλιως δεν μπορω να κανω τσεκ ιν.
Το εχει κανει καποιος αλλος να αφησει την εξοφληση για αργοτερα? Μου μπηκε η ιδεα να μη βιαστω, μηπως και γινει το ελα να δεις σε εναν μηνα και δεν ταξιδεψουμε, οποτε το μονο που θα χασω θα ειναι ενα credit που θα εληγε.
 

geoman28

Member
Μηνύματα
38
Likes
27
Να κανω και γω μια χαζη ερωτηση, εχω ταξιδεψει με ryanair γνωριζω την διαδικασια εκδοσης εισητηριων και check in.
Θελω να κλεισω με wissair για 1η φορα και για 7 νεαρα ατομα (οτι ποιο οικονομικο βρω) χωρις βαλιτσες με ενα σακιδιο πλατης.
Το check in 48 ωρες πριν την πτηση δινει δωρεαν τυχαιες θεσεις σαν την rayan η πρεπει να αγορασεις υποχρεωτικα ;
οποιος γνωριζει και μπορει απαντα !! ευχαριστω πολυ !
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.073
Likes
44.466
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Το check in 48 ωρες πριν την πτηση δινει δωρεαν τυχαιες θεσεις σαν την rayan η πρεπει να αγορασεις υποχρεωτικα ;
Καλώς ήρθες.
Ακριβώς, τυχαίες θέσεις, τουλάχιστον μέχρι τη τελευταία φορά.
Το πιο πιθανόν ειναι να μην είστε μαζί.
 

geoman28

Member
Μηνύματα
38
Likes
27
Καλώς ήρθες.
Ακριβώς, τυχαίες θέσεις, τουλάχιστον μέχρι τη τελευταία φορά.
Το πιο πιθανόν ειναι να μην είστε μαζί.
Ευχαριστω για την απαντηση!!!
Νεολαια ειναι ας μοιραστούν ας κατσουν οπου βρουν :))
 

geoman28

Member
Μηνύματα
38
Likes
27
Αφου εκλεισα για την νεολαια τα εισιτήρια και μπηκα στο newsletter της wiss, μου ηρθε μια προσφορα με 4.99 το εισιτηριο εκλεισα 2 πηγαινε ελα για Νοεμβρη και για μας τα γεροντια 40+ :d..
Ελπιζω να μπορεσουμε να παμε!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom