Wizz Air wizzair κάρτα μέλους και αποσκευές

xameno_rouxo

Member
Μηνύματα
121
Likes
12
Τι γίνεται με τις αποσκευές και την κάρτα μέλους,που στοιχίζει 30 ευρώ?
τι ισχύει?

θυμάμαι ήθελα να πάω Βουδαπέστη και για να μην πληρώσω επιπλέον με την wizzair την αποσκευή
προτίμησα να πάω Βαρσοβία με Ryanair και πήγα στη Βουδαπέστη με λεωφορεία και τρένο,κάνοντας στάσεις

όπου στη Βουδαπέστη γνώρισα έναν Ισπανο στο ξενοδοχείο,κάναμε αυτή την κουβέντα
και μου έδειξε τον σάκο του,μεγαλύτερο απ το δικό μου,και μου είπε ότι πέταξε με wizzair και
φοβόταν μήπως τον χρεώσουν επιπλέον αλλά είδε ότι πέρναγαν και μεγαλύτερους σάκους απ τον δικό του.
Δε μετάνιωσα βέβαια γιατί απόλαυσα μια ακόμα φορά την Βαρσοβία,αλλά τώρα που θα ξαναταξιδέψω και πολλές πτήσεις γίνονται με wizzair θέλω να μάθω τι ισχύει με τις χειραποσκευές
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τι γίνεται με τις αποσκευές και την κάρτα μέλους,που στοιχίζει 30 ευρώ?
τι ισχύει?

θυμάμαι ήθελα να πάω Βουδαπέστη και για να μην πληρώσω επιπλέον με την wizzair την αποσκευή
προτίμησα να πάω Βαρσοβία με Ryanair και πήγα στη Βουδαπέστη με λεωφορεία και τρένο,κάνοντας στάσεις

όπου στη Βουδαπέστη γνώρισα έναν Ισπανο στο ξενοδοχείο,κάναμε αυτή την κουβέντα
και μου έδειξε τον σάκο του,μεγαλύτερο απ το δικό μου,και μου είπε ότι πέταξε με wizzair και
φοβόταν μήπως τον χρεώσουν επιπλέον αλλά είδε ότι πέρναγαν και μεγαλύτερους σάκους απ τον δικό του.
Δε μετάνιωσα βέβαια γιατί απόλαυσα μια ακόμα φορά την Βαρσοβία,αλλά τώρα που θα ξαναταξιδέψω και πολλές πτήσεις γίνονται με wizzair θέλω να μάθω τι ισχύει με τις χειραποσκευές
Στη σελίδα της εταιρείας τα γράφει όλα https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/travel-information/baggage#/
 

xameno_rouxo

Member
Μηνύματα
121
Likes
12
ξέρω τι γράφει η ετερεία
ρωτάω εμπειρίες όσων ταξίδεψαν

ο ισπανος που ανέφερα είχε μεγαλύτερο σάκο από τον επιτρεπόμενο
αυτό δεν θα το ήξερα αν έμενα στιις πληροφοριες της ετερειας
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
Σε ενα φορουμ ανωνυμα μπορει να λεει ο καθενας ό,τι του κατέβει. Εγώ μπορώ να σου πω ότι πέταξα και πέρασα τανκς χωρίς πρόβλημα, θα βασιστείς σε ό,τι λέω;
Το ίδιο κι ο κάθε τυχαίος Ισπανός, Αγγλος, Γάλλος περαστικός σε ένα ξενοδοχείο.
Μείνε σε ό,τι λέει η εταιρεία.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
ξέρω τι γράφει η ετερεία
ρωτάω εμπειρίες όσων ταξίδεψαν

ο ισπανος που ανέφερα είχε μεγαλύτερο σάκο από τον επιτρεπόμενο
αυτό δεν θα το ήξερα αν έμενα στιις πληροφοριες της ετερειας
Εγω θα έλεγα πως ειναι αυστηροί.βέβαια μια φορά πέταξα μαζί τους απο Σόφια.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom