Αντίπαρος και ξαναπαω με 1000...

lemonita

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΡΙΣΙ
Μολις χθες γυρισαμε με το αγορι μου απο το ταξιδακι μας στην αντίπαρο...Ακουγα πολλων λογιων σχόλια αλλοτε καλά αλλοτε ασχημα..εγω πέρασα απιστευτα και ξαναπαω με 1000!μεναμε σε ενα συγκρότημα κοντα στο λιμανι σε μια ήσυχη τοποθεσια, Μουσες το έλεγαν..πολυ ομορφο δωμάτιο με θέα σε μια παραλία που την ονομαζαν baby beach διοτι ηταν πολυ ρηχη και ήταν καταλληλη για παιδάκια..τα πρωινά γυρίζαμε στις παραλίες η καλύτερη για μενα Σορος..πεντακαθαρα νερα και αγρια ομορφια απο βραχους στο πλαι χωρίς ομπρελες κ ιχνη ανθρωπινου βιασμου...πολυ ομορφη ηταν και παραλία του Αγ.γεωργιου..πηραμε και το καραβάκι κ καναμε το γύρω του νησιου,μας πηγε σε μια παραλία σε ενα νησακι Δεσποτικο το λενε οπου ηταν ολα τα λεφτα..δε χορταινες να κολυμπας λεμε...μας πηγε κ για βουτιες σε κατι γαλαζοπρασινες σπηλιες...Το πλοιο το λενε καπταιν μπεν κ εχει κ τσουλιθρα που οδηγει στη θαλασσα..πολυ γελιο ριξαμε κανοντας βουτιες!τα βραδυα βγαιναμε στη χωρα καναμε βολτουλες στην αγορα κ πιναμε κοκτειλ στο πλακοστρωτο που σφιζει απο ζωή!α..πηγαμε κ στο Σπηλαιο πολυ ωραιο...κουραστηκαμε βεβαια λιγο γιατι εχει 411 σκαλια...πφφ η γλωσσα μας βγήκε!:D

Αυτα απο μενα κ απο την ομορφη Αντιπαρο που θα ξαναπαω σε καθε ευκαιρια!!!:clap:
 
Last edited:

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Ευχαριστούμε για τις χρήσιμες πληροφορίες! Μπορείς να ανεβάσεις και φωτογραφίες! Αυτές οι παραλίες που περιγράφεις...Πολύ με "ψήνουν"!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.134
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μολις χθες γυρισαμε με το αγορι μου απο το ταξιδακι μας στην αντίπαρο...Ακουγα πολλων λογιων σχόλια αλλοτε καλά αλλοτε ασχημα..εγω πέρασα απιστευτα και ξαναπαω με 1000!
Κι εμενα αν μου δωσετε 1000 ευρω ξαναπαω οπου θετε... ακομα και Ρωμη!!!

(εξοδα ταξιδιου, διαμονης κλπ, εννοειται τα καλυπτετε εσεις)
 

lemonita

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΡΙΣΙ
Εχω ενα θεμα,εχω χασει το καλωδιο της ψηφιακης και δε μπορω ακομα να ανεβασω φωτο...καποια στιγμη θα ανεβασω βεβαια...
εσενα Trippakia ποια ψιλα σου αρεσαν??
Ενισχυουμε τη ελληνικη οικονομιααα ασε την Ιταλια...:bleh:
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
είδες, εσένα σε ξεγέλασε.......:cool:

τα ψιλά (γράμματα) του τριπάκια.... (αν θα διαβάσεις προσεκτικά τι γράφει στην παρένθεση θα καταλάβεις)...
____________

πλάκα κάνουμε λίγο....χαίρομαι που πέρασες καλά, πάντα τέτοια!!!
 

lemonita

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΡΙΣΙ
ααα...
Ρε συ δε τα ειχα δει..αχχαχχα

Να βγαλουμε εναν ερανο να τον στειλουμε καμια εκδρομη ;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.418
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom