Γενικά Μιλια απο αεροπορικες!

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Ναι, μπορείς, αλλά να διαβάσεις καλά τους όρους γιατί μπορεί να πιστωθούν μηδενικά μίλια ανάλογα το ναύλο. Προσοχή.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
υπάρχει κάτι παρόμοιο στην aegean????
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Όχι, έχω ρωτήσει την Aegean απευθείας και είπαν ότι δεν υπάρχει, ούτε στο site βλέπεις κάτι για το θέμα, οπότε έτσι είναι...
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Μπαίνοντας στην Κίνηση Λογαριασμού μου βλέπω μια κατηγορία ''ΘΕΣΗ'' (βρίσκεται σαν στήλη ανάμεσα στην στήλη με τον αριθμό πτήσης και εκείνη με την ενέργεια πχ ATH-RHO). Στη στήλη ''ΘΕΣΗ'' βλέπω να παίζουν δύο γράμματα, S και T. Το S αντιστοιχεί σε 500 μίλια, εξαργυρώσιμα και αναβάθμισης, ενώ το T σε 200. Ξέρει κανείς τι ακριβώς σημαίνουν; Πώς μπορεί μια πτήση Αθήνα-Ρόδος να αντιστοιχεί σε διαφορετικό αριθμό μιλίων απ΄ότι μια Ρόδος-Αθήνα;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.365
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μπαίνοντας στην Κίνηση Λογαριασμού μου βλέπω μια κατηγορία ''ΘΕΣΗ'' (βρίσκεται σαν στήλη ανάμεσα στην στήλη με τον αριθμό πτήσης και εκείνη με την ενέργεια πχ ATH-RHO). Στη στήλη ''ΘΕΣΗ'' βλέπω να παίζουν δύο γράμματα, S και T. Το S αντιστοιχεί σε 500 μίλια, εξαργυρώσιμα και αναβάθμισης, ενώ το T σε 200. Ξέρει κανείς τι ακριβώς σημαίνουν; Πώς μπορεί μια πτήση Αθήνα-Ρόδος να αντιστοιχεί σε διαφορετικό αριθμό μιλίων απ΄ότι μια Ρόδος-Αθήνα;
Η θεση ειναι η κατηγορια ναυλου που ταξιδεψες. Πιο ακριβος ναυλος πιο πολλα μιλια...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
Έχω κλείσει εισιτήριο με SAS Αθήνα- Όσλο- Λονδίνο. Πώς μπορώ να δω την κατηγορία ναύλου, αφού έχω πάρει μόνο τον αριθμό εισιτηρίου, χωρίς κάποιο άλλο διακριτικό με γράμμα, για να δω αν θα πάρω μίλια στην Miles and Bonus; Υποψιάζομαι βέβαια ότι δεν παίρνω τίποτα γιατί ήταν τα φθηνότερα που είχε βγάλει η εταιρία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.410
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom